Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jonah Hill nie zagra w nowym filmie o Batmanie 0

Kończy się telenowela związana z angażem Jonaha Hilla do jednej z ważniejszych ról w nowym filmie o przygodach Mrocznego Rycerza. Ostatecznie aktor nie pojawi się w superprodukcji od DC Films i Warner Bros.

Niestety nie ma informacji dlaczego Jonah Hill nie doszedł do porozumienia z włodarzami wytwórni. Podobno negocjacje pomiędzy obiema stronami były już na ostatniej prostej i tak naprawdę nie było żadnych przesłanek mówiących, że finalnie nie dojdzie do zawarcia kontraktu.

Spekulowano, że Jonah Hill jest przymierzany do roli jednego z przeciwników Batmana. Mówiło się o Pingwinie lub Człowieku Zagadce. Teraz reżyser filmu Matt Reeves oraz producenci muszą znaleźć innego aktora, który będzie pasował, do którejś ze wspominanych postaci. Przypomnijmy, że kilkadziesiąt godzin temu potwierdzono udział w filmie Zoë Kravitz, która zagra u boku Roberta Pattinsona. Wcieli się w Selinę Kyle, znaną również jako Catwoman.

Warner Bros. Pictures i DC Films aktualnie zajmują się preprodukcją filmu The Batman. Nigdzie nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale ekipa zdjęciowa ma wejść na plan jeszcze pod koniec 2019 roku lub na początku 2020 roku. Premiera The Batman została zaplanowana na 25 czerwca 2021 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

#zbytbiałynaPingwina :D

Proszę czekać…