Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jessica Henwick zagra jedną z głównych ról w filmie ''Matrix 4'' 0

Producenci filmu Matrix 4 kontynuują budowanie obsady aktorskiej. Na ekranie pojawi się Jessica Henwick, która powinna być znana przede wszystkim fanom seriali telewizyjnych.

Jessica Henwick to 27 letnia aktorka pochodząca z Wielkiej Brytanii, którą mieliśmy okazję oglądać w takich produkcjach, jak Gra o tron czy Iron Fist. Teraz Henwick będzie miała okazję pokazać się szerszej publiczności na wielkim ekranie.

Warner Bros. Pictures poinformował, iż Jessica Henwick dołączy do obsady widowiska Matrix 4, w którym wcieli się w jedną z głównych ról. Tradycyjnie szczegóły związane z bohaterką, w którą się wcieli pozostają tajemnicą. W sieci zaczęto już spekulować, że może to być żeński odpowiednim postaci Neo.

Obsada aktorska filmu Matrix 4 zaczyna prezentować się coraz lepiej. Na ten moment pewne jest, że na ekranie zobaczymy takie gwiazdy, jak Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II i Neil Patrick Harris. Udział w superprodukcji negocjuje również Jada Pinkett Smith, która przed laty zagrała bohaterkę o imieniu Niobe.

Lana Wachowski zajmie się napisaniem scenariusza oraz reżyserią filmu. Nad skryptem pracować będą także Aleksandar Hemon i David Mitchell. Zdjęcia do superprodukcji mają wystartować na początku 2020 roku. Matrix 4 trafi do kin dwa lata później – dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…