Suma składowa chwil przypadkowych o imieniu Bartek.

Zorri Bliss na tajemniczym zdjęciu w Gwiezdnych Wojnach 0

Do sieci zawitało nowe zdjęcie z Gwiezdnych Wojen: Skywalker Odrodzenie z Zorri Bliss graną przez Keri Russell. Pośród różnych informacji, które zwiastują nam zakończenie sagi, kolejna dawka rodzi więcej pytań, niż odpowiedzi.

Zdjęcie przedstawia Zorri Bliss w złotych hełmie, trzymającą dziwne, drobne urządzenie. Czy stara się ona dokonać jakiejś transakcji, lub przekazać tajne dane ? Nie wiadomo. Nie posiadając żadnych informacji w tym aspekcie, możemy jedynie spekulować.

Keri Russell podczas ostatniego D23 Expo ujawniła, że Zorri jest starym przyjacielem słynnego pilota Ruchu Oporu Poe Damerona. Oscar Isaac podczas tego samego wywiadu przyznał, że Zorri nie współpracuje z Najwyższym Porządkiem, ani z Ruchem Oporu. Ona działa na własną rękę. Tak opisuje ją Isaac:

Posiada ona tajemniczą przeszłość i może wątpliwą moralność, lecz jest starą przyjaciółką Poe.

Reżyser J.J. Abrams nie ujawnia żadnych szczegółów dotyczących współpracy z Lucasfilm i prawdopodobnie nie dowiemy się niczego nowego przed sensem kolejnej części Gwiezdnych Wojen. Jedyne co wiemy, to data kolejnego zwiastuna, która została wyznaczona już na 21 października. Pozostaje jedynie czekać.

Źrodło: Movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…