Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scenariusz kontynuacji ''Na skraju jutra'' jest już gotowy 1

Ta telenowela trwa już od dobrych kilku lat. W zasadzie od debiutu Na skraju jutra w kinach, który zdobył rzeszę wiernych fanów. Nie ma chyba fana tego filmu, który nie chciałby zobaczyć kontynuacji!

W niedawnym wywiadzie, którego miał okazję udzielić reżyser widowiska Doug Liman, wyjawił on, że scenariusz jest już gotowy. Jest jednak pewien problem, który bardzo mocno niweluje w plany realizacji sequela. Chodzi o napięty grafik filmowca, a także gwiazd pierwszej odsłony – Toma Cruise'a i Emily Blunt.

Jak doskonale wiemy, aktualnie Tom Cruise jest bardzo mocno zaangażowany w serię "Mission: Impossible". Co więcej, w planach jest nie jeden film, a dwa. Tak naprawdę poważne rozmowy na temat realizacji Live Die Repeat mogą wystartować dopiero po zakończeniu prac na planie serii o przygodach Ethana Hunta. I na to liczy Doug Liman, który w we wspomnianym wywiedzie powiedział, że jeśli mają kiedykolwiek zrobić ten film, to właśnie wtedy.

Akcja filmu na podstawie powieści Hiroshiego Sakurazaki "Na skraju jutra" rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami, przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas, kiedy armie całego świata połączyły swoje siły, by stanąć do decydującej walki na śmierć i życie przeciwko napastnikom z kosmosu. Podpułkownik Bill Cage, żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzucony – bez odpowiedniego szkolenia i sprzętu – w sam środek, jak się później okazuje, czegoś więcej niż tylko misji samobójczej.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Chciałem tu coś wpisać, że mało na co czekam, lecz na to czekam niecierpliwie, ale… mi się jakoś odechciało.                

Proszę czekać…