Suma składowa chwil przypadkowych o imieniu Bartek.

Seth Rogen minął się z rolą Pingwina w 'The Batman' 0

Plotka goni plotkę i kolejną osobą, która pukała do drzwi Batmana, okazuje się Seth Rogen. Według doniesień, był on przymierzany (podobnie jak Jonah Hill) do roli jednego ze złoczyńców w Gotham City, lecz obie sytuacje skończyły się na tym, że panowie będą musieli po prostu kupić bilet.

Seth Rogen (gwiazda dwóch części Sąsiadów i Wpadki) była podobno zainteresowana udziałem w filmie wytwórni Warner Bros. Według informacji nie wpłynęła jednak żadna konkretna oferta. Całą sytuacje skomentował reporter Borys Kit.

Seth Rogen prowadził wstępne rozmowy na temat swojej roli Pingwina, a w międzyczasie Warner Bros zabiegało o Jonaha Hilla do roli Człowieka Zagadki. Niestety w obu sytuacjach nie doszło do porozumienia.

To bardzo ciekawa informacja, ponieważ Seth Rogen świetne odgrywa komediowe postacie, jak i również dobrze sprawdza się w poważnych rolach, jak na przykład Stevie Wozniak w Steve Jobsie. Możliwość zagrania szalonego Pingwina, wraz Jonahem Hillem jako Człowiekiem Zagadką mogłaby stworzyć na ekranie miksturę, która nie pozwoliłaby o sobie zapomnieć.

Pewniakami na obecną chwilę są Robert Pattinson jako Bruce Wayne, Jeffrey Wright jako komisarz Gordon i Zoe Kravitz jako Selina Kyle. Nieobsadzone role Pingwina i Człowieka Zagadki pozostawiają niesmak i pytanie, kto będzie nas straszył w najnowszej odsłonie Batmana ?

Źrodło: Movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…