Suma składowa chwil przypadkowych o imieniu Bartek.

Dwaj scenarzyści zacierają ręce na historię o Uberze 0

Brian Koppelman i David levien, twórcy takich hitów jak serial Billions i Ocean's 13 zamierzają stworzyć scenariusz o historii firmy Uber na podstawie książki Mike’a Isasca 'Super Pumped: The Battle for Uber'.

Według najświeższych informacji wytwórnia telewizyjna Showtime dała scenarzystom zielone światło i prace na serialem przedstawiającym kulisy powstawania jednej z najszybciej rozwijających się firm, mają się ku dobrej drodze. Serial ma opowiedzieć o początkach giganta z doliny krzemowej, zawirowaniach związanych ze zmianami prezesów i wszystkimi aspektami dotyczącymi prowadzenia, znanej już wszystkim, globalnej firmy.

Dyrektorka Showtime Jana Winograde tak wypowiedziała się na temat całej sprawy.

Historia Ubera jest pełna zwrotów akcji, wyjątkowych osobowości i implikacji na tle korporacyjnej Ameryki. Jest to bardzo dobry przykład pomysłowości i szaleństwa, a nie ma pisarzy bardziej odpowiednich niż Brian i David do zgłębienia tej historii.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości o możliwościach tego przedsięwzięcia, to odsyłam was do obejrzenia Billions. Dramat Showtime jest jednym z najlepiej ocenianych serialów i dowodzi, że historia Ubera jest we właściwych rekach.

Źrodło: Theplaylist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…