Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kolejne nazwisko w obsadzie 'Jurassic World 3'! 0

Do świetnej obsady trzeciej części z serii 'Jurassic World' dołącza Mamoudou Athie, który ma zagrać w widowisku jedną z głównych ról.

Fot. materiały prasowe

Athie to aktor mauretańskiego pochodzenia, którego kojarzyć możecie z filmu 'The Circle. Krąg', bądź serialu 'Sorry for Your Loss'. W najbliższym czasie będzie można go ujrzeć w horrorze 'Underwater', w którym wystąpi u boku Kristen Stewart.

W obsadzie 'Jurassic World 3' ponownie znaleźli się Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Jednak część ta dla fanów serii przygotowuje nie lada gratkę, bowiem wystąpią w niej również aktorzy znani z oryginalnego 'Parku Jurajskiego', a więc zobaczymy Laurę Dern, Sama Neilla i Jeffa Goldbluma.

Zdjęcia do filmu rozpocząć mają się w lutym przyszłego roku. Część z nich ma powstać w Pinewood Studios w Londynie. Za reżyserię ponownie weźmie się Colin Trevorrow, który odpowiada za pierwszą część nowej serii. Drugą bowiem wyreżyserował J.A. Bayona. Steven Spielberg pozostaje jako producent wykonawczy. Autorem scenariusza jest Trevorrow wraz z Emily Carmichael.

Premiera 'Jurassic World 3' planowana jest na 11 czerwca 2021 roku. Czekacie na kolejną część serii z dinozaurami w roli głównej?

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…