Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pełen napięcia zwiastun serialu 'The Outsider' od HBO! To kolejna adaptacja powieści Kinga! 0

HBO opublikowało pierwszy zwiastun swojego nowego limitowanego serialu 'The Outsider', opartego na bestsellerowej powieści mistrza grozy Stephena Kinga. Zobaczcie zapowiedź i dajcie znać jak Wam się podoba.

Fot. materiały prasowe 'Sztuka zrywania' Jason Bateman

Powieść 'The Outsider' wydana została w maju zeszłego roku. Głównym bohaterem jest detektyw Ralph Anderson, który na pograniczach miasta znajduje zmasakrowane ciało jedenastoletniego chłopca. Domniemany sprawca szybko zostaje odnaleziony i aresztowany w świetle jupiterów. To Terry Maitland, trener i nauczyciel, który trenował niegdyś syna Andersona, zanim ten zmarł. W toku śledztwa na jaw zaczynają wychodzić przerażające szczegóły. Do wyjaśnienia sprawy zatrudniona zostaje prywatna detektyw, która ma niekonwencjonalne metody śledztwa. Czy Maitland ma drugie oblicze? Prawda na pewno nas zaskoczy i zszokuje.

W obsadzie znaleźli się laureat Złotego Globu Jason Bateman, którego kojarzyć możecie z filmu 'Wieczór gier' czy serialu 'Ozark', Ben Mendelsohn, Cynthia Erivo, Mare Winningham, Paddy Considine, Jeremy Bobb, Derek Cecil i Max Beesley. Za scenariusz odpowiada Richard Price i Bateman, który również reżyseruje wraz z Andrew Bernsteinem.

Premiera 'The Outsider' już 12 stycznia 2020 roku. Serial składał się będzie z 10 odcinków.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…