filmoznawczyni ?

Ben Affleck wystąpi w adaptacji 'Falling To Earth' 1

Ben Affleck wystąpi w pełnometrażowej adaptacji powieści "Falling To Earth", autorstwa Kate Southwood. Projekt rozwijany jest przez Bron Studios, a Affleck wyprodukuje film wspólnie z Mattem Damonem, partnerem z Pearl Street Films, oraz Aaronem L. Gilbertem z wytwórni Bron.

Wydana w 2013 roku książka oparta jest na Tri-State Tornado z 1925 roku, najbardziej śmiercionośnym tornado w historii USA. Akcja filmu rozgrywa się w Marah w stanie Illinois. Paul Graves (Affleck) był jedyną osobą, która nie straciła wiele podczas burzy. Jego rodzina, dom i firma pozostały nietknięte. Rok później ma do czynienia z niechęcią i wrogością ze strony mieszkańców, podczas gdy małe miasteczko odradza się po przebytej tragedii.

Hillary Seitz, scenarzystka "Eagle Eye", zajmuje się pracą nad scenariuszem adaptowanym, a Madison Ainley będzie producentem wykonawczym.

Wytwórnia Bron Studios finansuje również nadchodzący film Afflecka, "The Way Back", który trafi do kin 6 marca 2020 roku za pośrednictwem Warner Bros.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…