Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ruszają prace nad kontynuacją animacji ''Uciekające kurczaki'' 0

Wytwórnia Aardman Animations rozpoczyna prace nad kontynuacją filmu animowanego Uciekające kurczaki. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Ekipa Aardman Animations rozpoczęła prace nad stworzeniem modeli kurczaków, które zostaną wykorzystane przy produkcji filmu "Uciekające kurczaki 2". Informacja została potwierdzona przez Willa Bechera, współreżysera animacji Baranek Shaun. Farmageddon, która w tym roku zawita do kin.

Pierwsze doniesienia związane z realizacją sequela pojawiły się w 2018 roku. Wówczas ogłoszono, że Aardman Animations planuje opowiedzieć dalsze losy Ginger, Rocky’ego i ich przyjaciół. Ze słów Willa Bechera wynika, że obecnie brytyjskie studio zajmujące się animacja poklatkową zawalone jest modelami kurczaków.

O czym opowiadał oryginał? Kurczaki na farmie złej Pani Tweedy marzą o lepszym życiu, a mądra kura o imieniu Ginger snuje plany jak z niej wylecieć już na dobre! Jest tylko jeden problem – kurczaki nie potrafią fruwać… Wszystkie próby ucieczki palą na panewce. Dopiero kogut Rocky podejmuje się nauczyć latać Ginger i jej pierzastych przyjaciół. Nie wie, jak ciężki kawałek drobiowej roboty go czeka, jednak wspólna praca, determinacja i odrobina szczęścia pozwalają nieustraszonemu stadku na ostatnią, śmiałą próbę w walce o wolność!

Źrodło: Flickering Myth

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…