Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scenariusz ''Doctor Strange in the Multiverse of Madness'' zostanie napisany przez Jade Bartlett 0

Marvel Studios zatrudnił nową osobę do napisania scenariusza jednego ze swoich kolejnych widowisk. Jade Bartlett zajmie się stworzeniem skryptu superprodukcji o przygodach Doktora Strange’a.

Jak donosi portal Collider, studio Marvel Studios postanowiło, że Jade Bartlett zajmie się napisaniem scenariusza do filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Poprzednie doniesienia wskazywały, że na stanowisku scenarzysty ponownie zobaczymy C. Roberta Cargilla. Nie jest, więc jasne czy duet będzie pracował ze sobą razem, czy może Jade Bartlett dostała pełnię władzy i to ona będzie w sposób całkowity odpowiadała za scenariusz.

Na pewno nie zmieni się osoba na stołku reżyserskim. Produkcja o Doktorze Strange’u ponownie zostanie wyreżyserowana przez Scotta Derricksona. W roli głównie pojawi się oczywiście Benedict Cumberbatch. Na ekranie zobaczymy również Benedicta Wonga w roli Wonga, a także Elizabeth Olsen, która dołączyła do obsady. Sportretuje ona oczywiście Scarlet Witch – od dawna mówi się, ze serial WandaVision będzie mocno związany z Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Premiera Doctor Strange in the Multiverse of Madness została zaplanowana na 7 maja 2021 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…