Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kolejne nazwiska w obsadzie sequela 'Escape Room'! 0

Obsada sequela tegorocznego horroru psychologicznego od Sony jest coraz bardziej kompletna. Ogłoszono, aż cztery nowe nazwiska aktorów, którzy dołączyli właśnie do produkcji.

Fot. materiały prasowe

Obsada 'Escape Room 2' powiększyła się o gwiazdę serialu 'Pose' – Indya Moore, a także o Holland Roden znaną z serialu 'Teen Wolf: Nastoletni wilkołak', Thomas Cocquerel, którego kojarzyć możecie z produkcji 'The 100' oraz o Carlito Olivero, amerykańskiego aktora i piosenkarza. Dołączą oni do Taylor Russell i Logana Millera, którzy w sequelu powtórzą swoje role Zoey i Bena. W obsadzie jest także młodziutka Isabelle Fuhrman.

'Escape Room' oparty jest na popularnym w dzisiejszych czasach sposobie spędzania wolnego czasu, kiedy to grupa znajomych wykupuje dostęp do tajemniczego pokoju, w którym daje się zamknąć przeważnie na godzinę, aby rozwiązując pozostawione w nim zagadki odnaleźć klucz do wyjścia. W produkcji szóstka zupełnie obcych sobie osób otrzymuje zaproszenie do intrygującej gry. Początkowo zachwyceni pasjonującą zabawą, z czasem odkrywają, że biorą udział w sadystycznej grze na śmierć i życie. Muszą współpracować ze sobą, aby przetrwać, a ujawnienie najmroczniejszych tajemnic może być kluczem do zakończenia tej przerażającej gry.

Premiera 'Escape Room 2' zapowiadana jest na 30 listopada 2020 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

i_darek1x

Pozostaje czekać ! ;)

Proszę czekać…