Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Naprzód" również trafi do dystrybucji cyfrowej 0

Walt Disney dołączy do kilku hollywoodzkich wytwórni, które zdecydowały się na wcześniejszą premierę swoich filmów w dystrybucji cyfrowej. Produkcją, która pojawi się w ofercie Disney+ będzie najnowsza animacja Pixara – Naprzód.

Naprzód od dzisiaj będą mogli oglądać użytkownicy platformy Movies Anywhere. Film zadebiutuje o godzinie 17:00 i jego wypożyczenie będzie kosztowało 19,99 dolarów. Dodatkowo 3 kwietnia produkcja znajdzie się w ofercie platformy streamingowej Disney+ (mowa o Stanach Zjednoczonych).

Chociaż z niecierpliwością oczekujemy momentu, w którym publiczność ponownie będzie oglądać nasze filmy na dużym ekranie, to zważywszy na obecne okoliczności, z przyjemnością wypuszczamy ten zabawny, pełen przygód film na platformy cyfrowe, aby publiczność mogła oglądać go w zaciszu własnego domu.

oświadczyli reżyser filmu Dan Scanlon i producentka Kori Rae

Naprzód to film, który bardzo mocno odczuł pandemię koronawirusa. Animowana komedia pomimo bycia naprawdę świetnym filmem zapisze się w historii Pixara, jako film, który zarobił najmniej pieniędzy w historii. Nie jest to jednak jedyny tytuł, który stał się ofiarą wirusa.

Ogłoszono już, że do sieci trafiły bądź trafią takie filmy jak: Bloodshot, Polowanie, Wierzę w Ciebie, The Way Back, Niewidzialny człowiek oraz Emma.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…