Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Skazany Harvey Weinstein również zaraził się koronawirusem 0

Ostatnie tygodnie dla Harveya Weinsteina nie są najlepsze. Najpierw hollywoodzki producent został skazany na 23 lata więzienia z powodu przestępstw seksualnych, a teraz okazało się, że również on został zarażony koronawirusem.

Kilka dni po tym, jak przeniesiono Harveya Weinsteina z placówki na Rikers Island do więzienia stanowego, okazało się, że podobnie, jak wiele innych osób na świecie, także i były hollywoodzki producent został zarażony koronawirusem mogącym wywołać chorobę COVID-19.

Niestety nie ma więcej informacji na temat stanu zdrowia Harveya Weinsteina, ponieważ władze zakładu karnego powołują się na klauzulę, przez którą nie mogą przekazywać publicznie doniesień odnośnie kwestii zdrowotnych osadzonych. Na ten moment wiadomo tylko tyle, że 68-letni Harvey Weinstein jest jednym z dwóch więźniów, którzy zostali odizolowani z powodu zarażenia koronawirusem.

W ostatnim czasie pandemia w Stanach Zjednoczonych staje się coraz większym problemem. Nowy Jork jest miejscem, w którym odnotowano najwięcej zarażeń w całym kraju. Dodatkowo dochodzi do tego przeciążony system więziennictwa, który zaczyna być postrzegany w kategoriach wysokiego ryzyka, jeśli chodzi o rozprzestrzenianie się wirusa. W zeszłym tygodniu stwierdzono 40 pozytywnych przypadków w placówce na Rikers Island, co zbiega się z "wizytą" Harveya Weinsteina w tamtym miejscu.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…