Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Oficjalny zwiastun nowej animacji od Netflixa zatytułowanej ''Rodzeństwo Willoughby'' 0

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun swojego nowego filmu animowanego Rodzeństwo Willoughby będącego adaptacją popularnej książki dla dzieci i młodzieży autorstwa Lois Lowry zatytułowanej Nikczemny spisek.

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Kris Pearn. Produkują Luke Carroll, Aaron L. Gilbert i Brenda Gilbert. Studiem odpowiedzialnym za animację jest BRON Animation.

Głosu animowanym bohaterom udzielają Alessia Cara, Will Forte, Vincent Tong, Ricky Gervais, Maya Rudolph, Terry Crews, Martin Short i Jane Krakowski.

Główni bohaterowie to tytułowa rodzina Willoughby posiadająca czwórkę dzieci. Żyją oni dość staroświecko w porównaniu do współczesnej rzeczywistości. Rodzeństwo uważa, że będzie dla nich stanowczo lepiej jeśli wychowają się same, bowiem swoich rodziców uważają za najgorszych na świecie. Wymyślają więc plan wysłania swoich samolubnych staruszków na wakacje. Tak rozpoczyna się wielka przygoda, podczas której to rodzeństwo pozna prawdziwe znaczenie słowa „rodzina”. Dzieciaki pozostawione same sobie muszą nauczyć się jak zaadaptować swoje staromodne wartości do otaczającej ich rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę naszych czasów.

Premiera animacji już 22 kwietnia br. tylko na Netflix. Z pewnością umili ona czas niejednej rodzinie, a Wy co myślicie o tej produkcji?

Źrodło: comingsoon, youtube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…