Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Sophie Turner w nowym zwiastunie serialu ''Survive'' od Quibi 0

Nowa platforma streamingowa Quibi, która już w kwietniu zadebiutuje w USA właśnie opublikowała oficjalny zwiastun jednej ze swoich nadchodzących produkcji. Jest to thriller Survive. Zobaczcie poniższą zapowiedź i dajcie znać co myślicie o tym projekcie.

Twórcą serialu jest Mark Pellington, a autorami scenariusza są Richard Abate i Jeremy Ungar. Fabuła oparta jest na popularnej powieści Alexa Morela o tym samym tytule. W głównych rolach Sophie Turner, aktorka znana z roli Sansy Star w serialu Gra o tron oraz Corey Hawkins (6 Underground). Wcielą się oni w dwójkę ocalałych z samolotowej katastrofy pasażerów. Znajdują się oni bez żadnych szans na pomoc na odległej, ośnieżonej górze. Muszą wydostać się z wraku i współpracować, aby przeżyć. Razem wyruszą w wstrząsającą podróż przez pustkowie, walcząc z ciężkimi warunkami i osobistymi traumami.

Oferowane przez tą platformę produkcję będą znacząco różnić się od oferty innych serwisów. Mają znaleźć się na niej głównie krótkie formy serialowe trwające łącznie od dwóch do czterech godzin, których odcinki nie będą dłuższe niż 10 minut.

Premiera serialu odbędzie się 6 kwietnia br. wraz z debiutem platformy.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…