Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dzieciaki będą mogły oglądać za darmo programy na platformie Amazon Prime Video 0

Od kilku tygodni świat żyje tylko jednym tematem – jest nim oczywiście pandemia koronawirusa. Na szczęście są ludzie oraz firmy, które w nawet najmniejszym stopniu próbują pomagać innym. Jedną z nich jest Amazon.

Jak się okazuje Amazon zdecydował, że na swojej platformie streamingowej Prime Video odblokuje dostęp do programów skierowanych dla dzieci. Będą one dostępne dla wszystkich użytkowników, nawet tych, którzy nie posiadają płatnej subskrypcji.

Oczywiście powodem takiej decyzji jest chęć pomocy rodzicom, którzy muszą w jakiś sposób zapewnić rozrywkę pociechom w trakcie kwarantanny oraz obostrzeniom związanym z wychodzeniem na zewnątrz (chociażby zamknięte place zabaw oraz boiska do gry w piłkę).

Aby korzystać z darmowej oferty Amazona wystarczy mieć założone konto w serwisie Prime Video. W większości miejsc na świecie dostępne są oryginalne produkcje firmy, jednak reszta oferty uzależniona jest od rejonu i danych praw.

W Polsce na ten moment będzie to siedemnaście różnych produkcji, które mogą oglądać dzieciaki całkiem za darmo. Wśród nich są takie produkcje, jak Niko i Miecz Światła, Draka i Jajek, Costume Quest czy Kot Pete.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…