Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kino Świat udostępnia 27 nowych tytułów do obejrzenia za darmo na kanale YouTube 0

Istniejący od 2015 roku filmowy kanał dystrybutora Kino Świat z bogatą kolekcją dostępnych za darmo filmów i seriali został uzupełniony o 27 nowych tytułów. Jest to z pewnością ciekawa alternatywa dla wszystkich osób siedzących w domu z powodu pandemii koronawirusa.

Wśród nich znalazły się m.in. fascynujący norweski serial wojenny Bitwa o ciężką wodę, opowiadający o jednej z najbardziej ekscytujących i śmiałych historii drugiej wojny światowej, nagrodzona Złotym Lwem na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji i aż czterema statuetkami David Di Donatello, w tym za Najlepszy Film i Najlepsze Zdjęcia, ekranizacja popularnej powieści Josepha Rotha Legenda o świętym pijaku Ermanno Olmiego z wybitną rolą Rutgera Hauera, nominowana do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny i nagrodzona w Cannes za najlepszy scenariusz porywająca komedia Przypis oraz zwariowana komedia kryminalna z Oscarem Isaakiem, Elijahem Woodem i Kirsten Wiig "Odwet za Jolly".

Kino Świat VOD to oficjalny kanał YouTube dystrybutora Kino Świat, oferujący za darmo filmy i seriale. W katalogu kanału znajdują się filmy polskie i zagraniczne, wysokobudżetowe hity i produkcje nagradzane festiwalach. To bogata i zróżnicowana kolekcja filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych oraz seriali, która zadowoli widzów w każdym wieku.

Lista tytułów udostępnionych na YouTube w ostatnim miesiącu:

Źrodło: Kino Świat - informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…