Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Liam Hemsworth ponownie staje się ofiarą - zobaczcie zwiastun serialu ''Most Dangerous Game'' 0

Kolejna produkcja od Quibi, platformy przygotowanej z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, doczekała się swojego oficjalnego zwiastuna. Tym razem mowa o serialu Most Dangerous Game z Liamem Hemsworthem i laureatem Oscara Christophem Waltzem w rolach głównych.

Hemsworth znany z roli Gale’a w serii Igrzyska śmierci wciela się w rolę Dodge Maynarda, a Waltz (Nie czas umierać, Teoria wszystkiego) zagra Milesa Sellersa. W pozostałej obsadzie aktorskiej znajdują się Sarah Gadon, Zach Cherry, Aaron Poole, Christopher Webster, Billy Burke i Natasha Bordizzo.

Twórcą serii jest Nick Santora. Za reżyserię odpowiada Phil Abraham, który wspólnie z Gero Bauknechte, Gerdem Schepersem i Santorą odpowiedzialni są za produkcje wykonawczą.

Bohaterem serialu jest Dodge Maynard, który dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory i nie pozostało mu za dużo życia. Mężczyzna postanawia jednak zadbać o losy żony oraz jego nienarodzonego jeszcze dziecka. Dodge wplątuję się w tajemniczą grę, która ma przynieś mu zarobek w wysokości 24,5 miliona dolarów. Jednak dopiero w trakcie gry okazuje się, że nie będzie on łowcą lecz ofiarą.

Jak na razie nie podana została data premiery serialu, a więc pewnie nie pojawi się on wraz z debiutem platformy, który planowany jest na 6 kwietnia br.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…