Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Pogromcy duchów: Dziedzictwo'' będą wierni oryginałowi 0

Młody aktor Finn Wolfhard, znany z serialu Stranger Things, który wystąpi w kolejnej odsłonie z serii Pogromcy duchów obiecał, iż film Pogromcy duchów: Dziedzictwo będzie wierny oryginałowi.

Chyba każdy z nas pamięta dwie pierwsze części Pogromców duchów, które strach łączyły z wspaniałym humorem. Teraz również ma tak być. Według Wolfharda film ma także spodobać się młodszym widzom, którzy nie wychowali się na oryginalej serii.

Starsi fani Pogromców duchów przekonają się, że to naprawdę bardzo wierne podejście do serii. Z kolei młodzi ludzie przekonają się, że Pogromcy duchów dotyczą także w dużej mierze rodziny i relacji. Trzecia część jest także bardzo zabawna.

powiedział Wolfhard

Fabuła skupi się na samotnej matce i jej dwójce dzieci. Przybywają oni do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek.

Premiera trzeciego filmu z serii zaplanowana jest na 10 lipca br. Miejmy nadzieję, że to tego czasu sytuacja na świecie się już unormuje i będziemy mogli spokojnie cieszyć się nowym filmem.

Źrodło: cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Ciekawie, jak bardzo wpis młodego siurka nie przypomina wpisu młodego siurka. I jak mocno odbijają się w nim stwierdzenia wytwórni, że nowe podejście się nie sprawdziło, więc wymagany jest powrót do ducha oryginału :-D Z pewnością to tylko zbieg okoliczności …. aha

Proszę czekać…