Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Premiera horroru ''Malignant'' Jamesa Wana przełożona 0

Z powodu pandemii koronawirusa cały przemysł filmowy pozostaje w stanie zawieszenia. Odwołano bądź przełożono większą część obecnych premier. Dotknie to również filmy, które miały zadebiutować w późniejszym terminie. Jedną z takich produkcji jest horror Malignant Jamesa Wana.

Malignant zadebiutować miał 14 sierpnia, jednak data ta została odwołana. Jego premierę wyparło studio Warner Bros., które właśnie na tą datę przesunęło premierę filmu Wonder Woman 1984. Jak na razie Malignant nie otrzymał jeszcze nowej daty premiery.

Film Malignant ma być horrorem, którego szczegóły fabularne jak na razie trzymane są w ścisłej tajemnicy. Mówi się, że być może produkcja będzie czerpać z powieści graficznej Wana z 2011 roku pt. Malignant Man, jednak są to tylko przypuszczenia, bowiem żadna oficjalna informacja w tej sprawie nie została podana. Pewnie dopiero premiera nam to rozjaśni, ale patrząc na poprzednie dzieła Wana możemy wiele oczekiwać od tej produkcji.

W obsadzie znaleźli się Annabelle Wallis znana z filmu Mumia czy AnnabelleJake AbelGeorge YoungMaddie HassonMichole Briana White, Mckenna Grace i Jacqueline McKenzie.

Malignant jest dziesiątym filmem w karierze utalentowanego reżysera i producenta Jamesa Wana.

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Pierwsze słyszę o tej produkcji. A Wana bardzo lubię. Pani Justyno, chyba źle zaczęliśmy, ale ta informacja była dla mnie cenna. Dziękuję i pozdrawiam :-)

Proszę czekać…