Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michael Biehn łowcą nagród w 2. sezonie "Mandaloriana" 0

Niezaprzeczalna legenda filmów science fiction dołącza do uniwersum "Gwiezdnych wojen". Michael Biehn pojawi się w drugim sezonie serialu The Mandalorian.

Michael Biehn to aktor, którego wszyscy doskonale znamy z ról w absolutnych klasykach science fiction – Obcy – Decydujące starcie oraz Terminator. Teraz ten nieco zapomniany aktor pojawi się w drugim sezonie popularnego serialu Walta Disneya oraz LucasFilm – The Mandalorian.

Oczywiście aktualnie z racji pandemii koronawirusa prace na planie zdjęciowym serialu są wstrzymane, jednak producenci i twórcy nadal kompletują obsadę i przedstawiają nowe postacie, które ujrzymy na ekranie. Kilka dni temu potwierdzono, że w produkcji wystąpi Rosario Dawson, która sportretuje Ahsokę Tano. Jeśli chodzi o Michaela Biehna to wcieli się on w rywalizującego z tytułowym bohaterem łowcę nagród. W trakcie sezonu ma się okazać, że panowie mają za sobą wspólną przeszłość.

Na razie nie jest jasne czy Pedro Pascal i Michael Biehn będą mieli to samo zadanie do wykonania, czy może przyjdzie im ze sobą współpracować. Więcej pytań niż odpowiedzi.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…