"Wiedźmin" - zobacz jak nakręcono sceny walki z kikimorą 0

Mimo już sporego czasu od premiery 1. sezonu Wiedźmina, Netflix co jakiś postanawia przypomnieć fanom o produkcji. Niestety prace na planie 2. sezonu zostały wstrzymane, i pozostaje nam jedynie czekać na wznowienie zdjęć. W tym czasie zapraszamy do obejrzenia materiału z kręcenia efektownej sceny walki głównego bohatera z kikomorą.

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. W klipie w głównej roli występuje Vladimir Furdik, dubler Geralta oraz główny koordynator kaskaderów, ktory co ciekawe ma na swoim koncie role m.in. Nocnego Króla w hitowym serialu Gra o tron.

Przypomnijmy, że pierwotnie zdjęcia do 2. sezonu Wiedźmina zakończyć miały się w sierpniu, a jego premiera planowana jest na 2021 rok. Jednakże w obecnej światowej sytuacji gdy zaprzestano prace, nie wiadomo jak to wpłynie na dalsze losy serii.

Wiedźmin oparty jest na opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego. W rolach głównych występują Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Anya Chalotra jako Yennefer i Freya Allan jako Ciri.

Źrodło: netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…