Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Luca" - nowa animacja Pixara będzie rozgrywała się na Riwierze Włoskiej 0

Walt Disney oraz studio Pixar ogłosiły premierę kolejnej oryginalnej animacji. Tym razem produkcja będzie rozgrywała się na Riwierze Włoskiej. Kiedy film trafi do kin?

Reżyserem filmu zatytułowanego Luca jest Enrico Casarosa. Premiera animacji została zaplanowana na 18 czerwca 2021 roku. Wydaje się, że jest to idealny okres, aby film tego typu pojawił się w kinach. Historia zaprezentowana w produkcji będzie rozgrywała się na słonecznej włoskiej riwierze.

To dla mnie bardzo osobista historia, nie tylko dlatego, że jej akcja rozgrywa się na Riwierze Włoskiej, gdzie dorastałem, ale także dlatego, że sednem tego filmu jest celebracja przyjaźni. Przyjaźnie z dzieciństwa często wyznaczają kierunek tego, kim chcemy się stać i to właśnie te więzi są sercem naszej historii w "Luce". Dlatego oprócz piękna i uroku włoskiego wybrzeża, nasz film będzie zawierał niezapomnianą letnią przygodę, która zasadniczo zmieni Lucę.

powiedział reżyser, Enrico Casarosa

Głównym bohaterem opowieści będzie młody chłopiec mieszkający na Riwierze Włoskiej, który poznaje nowego przyjaciela. Niestety mroczna tajemnica dotycząca jego prawdziwej tożsamości (jest on potworem morskim z innego świata) może zagrozić tej znajomości i więzom, które narodziły się pomiędzy tą dwójką.

Na razie nie ogłoszono obsady aktorskiej, która będzie użyczała głosu postaciom. Poniżej możecie rzucić okiem na oficjalne logo filmu.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…