KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

korr ??? 4
zygmunts

witam
kupujac nowego korr’a dostane najnowsze oprogramowanie? (wgrane)
czy on czyta plytki z txt inaczej zatutulowanym?
jak to jest ? czy nowy ma zaklocenia obrazu? jezeli tak to nalezalo by go zwrocic i dostac dobry
napiszcie cos bo glupieje korr czy bell??
pozdrawiam

Longi

Tak kupując nowe DVD dostajesz soft najnowszy (ale w sumie to ciagle jest tylko jeden) różnice są minimalne i najprawdopodobniej dostaniesz już Korka na chipsecie FE więc powiedzmy że będzie miał i najnowszy soft.
Co do czytania txt z inna nazwą niż film to tak czyta pod warunkiem że każdy film jest w odzielnym folderze, jesli wszystkie filmy i napisy będa w tym samym to i muszą mieć takie same nazwy jak txt.
Podobno problemy sa w przypadku napisów w formacie MPL2 czyli te w nawiasach [] tzn podobno w tym przypadku napisy jak i film musza mieć taka sama nazwę zawsze, ale tego sam nie sprawdzałem bo ja mam zawsze napisy i txt o takiej samej nazwie.
Co do zakłóceń to trudno powiedzieć, zakłócenia mogą powodować równiez inne urzadzenia stojące obok czy nawet same kable, ale nie u każdego one występuja. Ktoś puścił temat jak zlikwidować zakłócenia, chciał pomóc bo u niektórych takie występują i niechcący zasiał panikę teraz ludzie myślą sobie że we wszystkich korrkach to wystepuje choć to nie prawda. Myślę że zakłócenia to nie wina Kora w niektórym sprzętach choćby w moim magnetowidzie;) są takie kółka które eliminują te zakłócenia, Korr ich nie posiada i jesli cos z zwenątrz będzie je powodować to bedą zakłócenia widoczne na TV. czasami problem może rozwiązać dobrze ekranowany kabel, czasami zakup tych właśnie magnesów ferrytowych, czasami podłączenie innym kablem np. u mnie na jedym euro są zakłócenia (ale niezaleznie co podłacze czy tuner Sat czy korra) a na zwykłym chinchu juz ich nie ma

ce_ar

> Longi o 2006-02-28 18:34:24 napisał:
> Co do zakłóceń to trudno powiedzieć, zakłócenia mogą powodować równiez
> inne urzadzenia stojące obok czy nawet same kable, ale nie u każdego one
> występuja. Ktoś puścił temat jak zlikwidować zakłócenia, chciał pomóc
> bo u niektórych takie występują i niechcący zasiał panikę teraz ludzie
> myślą sobie że we wszystkich korrkach to wystepuje choć to nie prawda.
> Myślę że zakłócenia to nie wina Kora w niektórym sprzętach choćby w
> moim magnetowidzie;) są takie kółka które eliminują te zakłócenia, Korr
> ich nie posiada i jesli cos z zwenątrz będzie je powodować to bedą
> zakłócenia widoczne na TV. czasami problem może rozwiązać dobrze
> ekranowany kabel, czasami zakup tych właśnie magnesów ferrytowych, czasami
> podłączenie innym kablem np. u mnie na jedym euro są zakłócenia (ale
> niezaleznie co podłacze czy tuner Sat czy korra) a na zwykłym chinchu juz ich
> nie ma

A ja jestem pewien że to wina korra
1. Menu jest bez zakłóceń, a jak odtwarza film to zakłóenia są wygląda na to że, napęd wprowadza zakłocenia.
2. Manta Prince 010 w tych samych warunkach na tych samych kablach zakłóceń nie wprowadza.
Wniosek jest taki jutro zwracam korra do hipermarketu i biorę coś innego, jeszcze nie wiem co.
pozdrawiam

Longi

ce_ar nie zrozumiałeś mnie chodziło mi oto, że zakłócenia mogą powstawać z różnych powodów, u kazdego może to być indywidualna sprawa i różne zakłócenia. Dowiedziono juz, że u nie których Korr wywołuje zakłócenia, ale nie u wszystkich musi to być zawsze wina Korra, ale zawsze mozna tych zakłóceń się jakoś pozbyć. Biorąc pod uwagę cenę Korra to i tak bedzie taniej kupić np. magnes który takie zakłócenia powinien usunąć niż kupowac czy zamienić na droższe DVD. Albo zrób jak radzi Cocon

QQryQ

A w jaki sposób masz podłączonego Korr’a do telewizora ?
Za pomoca tych przewodów które były w komplecie [bardzo słaba jakośc przewodów] czy może za pomoca własnych lepszych przewodów ?

Moim zdaniem zakłucenia w Odbiorze to tylko i włącznie wina przewodów.

Proszę czekać…