KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Jak najlepiej nagryweac plyty i na jakich plytach 3
technodream

Witam mam od pewnego czasu problem z moim Korrem przestaje mi czytac plyty
uzywam plyt TDK i nagrywam z predkoscia 8x na kompie smiga ladnie a na korze zaczyna mielic plyte

Moj system nagrywania wyglada nastepujaca
odpalam Nero
wybieram zakladke Nagraj Dysk DVD z danymi po wybraniu listy filmow ( bo nagrywam kilka filmow divix na jedna plyte dvd ) nagrywam to wszystko z predksocia 8 x

Co sie dzieje na korze?

Gdy wkaldam plytke zaczyna ja mielic , wyskakuje menu z katalogami filmow gdy wybieram film to albo dlugo wczytuje , albo zaczyna sie zatrzymywac lub przeskakiwac w trakcie ogladania albo napisy sie zatrzymuja albo obraz stoi dzwiek leci albo film sie urywa i wraca do menu niewiem oco dokladnie chodzi

Originalne filmy DVD czyta normalnie , zwykle cd mp3 rowniez czyta jest tylko problem z filmami divix

niewiem co robic juz prubowalem nagrywac roznymi predkosciami no poprostu niewiem co sie dzieje

HELP!!!!

Moj Korr to KorrHYD-9907

zvierzak

zmień płyty z + na – lub odwrotnie lub nagrywaj wolniej

broda1725

> zvierzak o 2007-07-15 23:16:58 napisał:
>
> zmień płyty z + na – lub odwrotnie lub nagrywaj wolniej

racja popieram wolniej i na minusach

yacek__b

Ja nagrywam filmy na płytakach TDK minusach ( u mnie w Auchan są 12 zł 10 szt. ) więc nie kombinuję z innymi . Nagrywam w nero i z predkością x8 , nie miałem jeszcze problemów z odtworzeniem .

Proszę czekać…