HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Polska - Kazachstan: zgasły światła ;) 5
Anita_Nowakowska

Heh, nie wiem czy nasi użytkownicy oglądali mecz Polska – Kazachstan, ale dla tych co nie oglądali – mecz przerwano. Powód? Zgasły światła ;)

Cóż, mały przedsmak 2012 czy pomoc Polakom? ;) chciałabym wierzyć, że to mały psikus aby nasi mogli odpocząć i strzelić chociaż 1 gola aby wyrównać.

Tomassh

heh wygralismy :P pffff na mistrzostwach i tak z grupy nie wyjda… obym sie mylil ;]

a co do switel, to no coz… Polska ;P

jacks

a wy od razu taki brak wiary w naszych!! światła nie tylko w Polsce gasną na stadionach, ale nie da się ukryć że stadion Legii do najnowszych nie należy :D
ważne że wygraliśmy, bardzo dobry mecz. pozdrawiam kibiców.

Magic

6 stopień zasilania :D z przerwami ale się słuchało w radio :D wiara chiba czyni cuda 3:1 i właśnie wróciłem z tego meczu (czyt. ze spotkania z kolegami). Było piknie !!!!!

Czechu

No meczyk zdecydowanie zdominował sobotę. Kolega do mnie zadzwonił gdy polacy wyrównali, mówił, że gdy przechodził koło jakiegoś bloku to nagle wszystkie mieszkania oszalały!! no cóż nie powiem że sam wpadłem w zachwyt!!!!!!!!!

Magda_maz

jest już stadion świateł – to może od teraz będzie stadion ciemności:P?

Proszę czekać…