FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Hitman 3
P4t1

Pierwsza ekranizacja gry, która nie będzie kichą? Fani gry, wypowiedzcie się :)
Jakby co to daje line do trailera: http://pl.youtube.com/watch?v=4JrabRdvhvE

Ronaldinho

Hmm.. Zwiastun bardzo klimatyczny, obejrzałem go już chyba po raz dziesiąty, samego filmu nie mogę się doczekać. Co prawda krytycy go zjechali, ale to może oznaczać, że jest to bardzo dobry film akcji :) Timothy Olyphant jak dla mnie idealnie pasuje do roli, podobna twarz, ruchy, spojrzenia. Słyszałem komentarze, że to najlepsza adaptacja gry jaką dano było oglądać w kinie. W poniedziałek planuje się wybrać na ten film.

Naleway

Sęk w tym ze nawet do najwiekszego badziewia mozna zrobic dobry zwiastun (czy ktos z Was widzial nudny, nieciekawy zwiastun? – ja nie). Ale jestem dobrej mysli, gdyz reżyserem tego filmu NIE JEST Uwe Boll hehe. Od czasu Mortal Kombat nie widzialem dobrej ekranizacji gry (no moze poza Silent Hillem).

Magda_maz

Byłam już na filmie i choć grę dobrze kojarzę, to nie mogę powiedzieć że jakąkolwiek część przeszłam (wolę RPG) ale dla mnie film był świetny, zabawny i ciekawy. Bardzo przyjemnie się oglądało, nie jest to głupia nawalanka, widać że scenarzyści starali się w ciągu całego filmu utrzymać zaciekawienie u widzów i im się to udało:D. Oczywiście nie jest to dzieło wybitne (dużo mu do tego brakuje), ale na pewno jest to jedna z najlepiej zekranizowanych gier:D

polecam pójść do kina, te kilkanaście złotych jest tego warte:D

Proszę czekać…