FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Ile zarabia fdb?? 24
Anonimowy

Na stronie:
http://media2.pl/rss/internet/30649-filmwebpl-szykuje-sie-d%20o-skoku-w-web-30.html
możemy przeczytać że zysk filmwebu wynosi pół miliona, ciekawi mnie ile wynosi roczny zysk fdb.

Trikster

ciekawe… Statystyki filmwebu są niesamowite.

Czort

No nawet imponujące

Anita_Nowakowska

Zysk? ;) fdb nie zna jeszcze tego słowa. chociaż jakby się wszystko do kupy zebrało, to może średnia krajowa (miesięczna) by się uzbierała…

Anonimowy

> Anita Nowakowska o 2007-11-29 17:12:48 napisał:
>
> Zysk? ;) fdb nie zna jeszcze tego słowa. chociaż jakby się wszystko do kupy
> zebrało, to może średnia krajowa (miesięczna) by się uzbierała…

Może to kwestia złego zarządzania?

Anita_Nowakowska

Może.

Póki starcza na serwer i nagrody nie jest krytycznie ;)

Gdybym miała spychacz, to bym z logiem na budowach stadionów i autostrad mogła pracować ;) Byłoby na prezenty… w przyszłe święta ;) Chociaż nie… budowy w 2008 mogą jeszcze nie ruszyć ;)

Najgorszego obawiać się nie musimy. Centralny przyjmie nas z otwartymi ramionami, w dodatku w końcu bylibyśmy bliżej dystrybutorów ;)

Ps. aby nie było wątpliwości: Centralny dworzec w Wa-wie, nie nasz użytkownik

Anonimowy

> Anita Nowakowska o 2007-11-29 21:06:00 napisał:
>
> Może.
> Póki starcza na serwer i nagrody nie jest krytycznie ;)

Cieszę sie ze nie jest krytycznie, ale co do tych nagród to powiem ci szczerze ze są bardzo słabe by nie powiedzieć brutalnie żałosne, pamiętam że kiedyś jeszcze dawaliście jakieś mp3 i odtwarzacze dvd za 1 miejsce, a teraz bida, rozczarowanie i starość pariasa, np w tym miesiącu można wygrać Kod da vinci, ludzie przecież ten film nie jest żadną nagrodą, a wręcz przeciwnie można by go odbierać za kare, a nawet jako kara to moim zdaniem jest zbyt surowa :-)

Anita_Nowakowska

Oj, uważam, że kilka innych propozycji filmowych bardziej byłyby odpowiednie na karę nić Kod ;)

Były, bo też je mieliśmy. Co prawda DVD playera nie planujemy na najbliższe nagrody, ale coś innego, niż filmy tak. Najbliższa "inkszość" raczej w weekendowym konkursie ;)

Spinnaker

Hmmm… "inkszość"…tusze do drukarki..? ;))))

Edit by Anita: A jaką masz? ;)

WielkiBialyKrolik

Nie rozumiem o co tu chodzi, kto rzadzi w koncu na efdebie? Rozdajecie rózne rzeczy itd. czyli ktos z kims fizycznie sie spotyka, co to za ludzie? Hop hop

Anita_Nowakowska

Fdb rządzą 3 administratorzy. Wszyscy troje tworzymy stronę i decydujemy w sprawach się jej tyczących. Znamy się osobiście i często widujemy.

Różne rzeczy rozdajemy, ale nie sobie. Ze wszystkich konkursów jesteśmy wykluczeni więc choćbyśmy chcieli, to nic nie wygramy ;( A miło jest dostawać nagrody, nawet jeśli przez niektórych są uważane za żałosne.

Trikster

> Anita Nowakowska o 2007-11-29 22:32:54 napisał:
>
> Fdb rządzą 3 administratorzy. Wszyscy troje tworzymy stronę i decydujemy w
> sprawach się jej tyczących. Znamy się osobiście i często widujemy.
> Różne rzeczy rozdajemy, ale nie sobie. Ze wszystkich konkursów jesteśmy
> wykluczeni więc choćbyśmy chcieli, to nic nie wygramy ;( A miło jest
> dostawać nagrody, nawet jeśli przez niektórych są uważane za żałosne.

ja tam żadnej nagrody nie uważam za żałosną. Prawdą jest, że większość tych filmów mam, ale zawsze udaje się trafić na coś, czego nie posiadam. Tak jest np. ze wspomnianym Kodem Da Vinci. Nie wiedziałem, że rozdawaliście też coś innego :)

WielkiBialyKrolik

> Anita Nowakowska o 2007-11-29 22:32:54 napisał:
>
> Fdb rządzą 3 administratorzy. Wszyscy troje tworzymy stronę i decydujemy w
> sprawach się jej tyczących. Znamy się osobiście i często widujemy.
> Różne rzeczy rozdajemy, ale nie sobie. Ze wszystkich konkursów jesteśmy
> wykluczeni więc choćbyśmy chcieli, to nic nie wygramy ;( A miło jest
> dostawać nagrody, nawet jeśli przez niektórych są uważane za żałosne.

Anita, a jestes wolna?! :D

homerowa

Hmm jak dla mnie nagrody nie sa zalosne i takze nie wiedzialam ze dawaliscie cos innego. Jestem krotko z Wami ale mi sie podoba. Przeciez sa czasem koszulki, ksiazki ;-)
A filmy jak filmy, zawsze mozna powiekszyc kolekcje, mi jeszcze nie udalo sie trafic tak zebym jakis film miala, moze i ogladalam ale moja kolekcja filmow akurat jest mala. A w ten sposob moze sie zwiekszyc. A co do Kodu Da Vinci, no coz dla niektorych to rarytas (chociazby dla mnie). Co prawda niektore filmy sa dosc stare, ale tez dobre, tak jak np. "Osadzony" jeden z lepszych filmow ze Stallone.
Ale co tu wiele by pisac na temat nagrod, wiele bys sie chcialo, kazdy ma jakies pomysly czy to na konkurs czy nagrody, ale rzadza tu 3 osoby i uwazam ze robia to dobrze, bo ostatnio strona wyglada coraz lepiej. A jak sie komus nie podoba to niech sobie zmieni strone, sa tez inne tego typu i nie koniecznie filmweb ;-)

Spinnaker

> Spinnaker o 2007-11-29 22:13:19 napisał:
>
> Hmmm… "inkszość"…tusze do drukarki..? ;))))
> Edit by Anita: A jaką masz? ;)

Hmm, jestem szczęśliwym posiadaczem :) Hewlett Packard DeskJet 845c series :]

stara atramentówka, ale nadal działa :) Co do tych tuszy, to akurat przydałaby mi się kaseta kolorowa, bo kolory się pomieszały po 2 napełnianiach i nie mam koloru :P

Anita_Nowakowska

Stare ale jare :>
HP długo plują ;) gorzej ze wciąganiem papieru, z czasem są bardziej zachłanne.

Spinnaker

…jasnowidz czy co ?! :P hehe

Dokładnie, dlatego jak drukuję to wkładam ręcznie po jednym arkuszu, bo mi łapie 2 kartki w połowie i tekst jest na dwóch stronach…

No ale ale, to jak z tą "inkszością"..? Zważywszy na fakt że nic jeszcze nie wygrałem i znasz mój model drukarki….? ;];];]

nathalie

> Spinnaker o 2007-11-30 12:36:56 napisał:
>
> Dokładnie, dlatego jak drukuję to wkładam ręcznie po jednym arkuszu, bo mi
> łapie 2 kartki w połowie i tekst jest na dwóch stronach…

Heh mam dookładnie to samo… ;d

homerowa

> nathalie o 2007-11-30 16:30:23 napisał:
>
> Heh mam dookładnie to samo… ;d

Tez mam HP tylko inna PSC 1510, i mam inny problem bo nie chce lapac kartek i musze wkladac pojedynczo do tego jeszcze popychac aby dobrze sie umiejscowila.

Czechu

A ja mam Canona iP1000 i chodzi jak przecinak 3 lata i tusz jest w miarę tani. Więc polecam:))

Kamil_Kwietniewski

> Czechu o 2007-11-30 16:53:13 napisał:
>
> A ja mam Canona iP1000 i chodzi jak przecinak 3 lata i tusz jest w miarę tani.
> Więc polecam:))

ja mam canona iP1500, jezeli mowa juz o drukarkach :)

Trikster

ja niestety hp (photosmart 7762) i też nie raz mu się coś chrzani

Ronaldinho

Ja mam, moim zdaniem, świetną drukarkę – Epson Stylus C45, jakość druku bardzo dobra, a do tego tusze praktycznie darmo (kartridż czarny 14ml za 5 zł – starczy na jakieś 100 stron, a kolor 32ml za 6 zł).

Spinnaker

hehe, 5 zł, 6 zł… Faktycznie, tanie… ;]

Ja do swojego modelu chciałem kiedyś dokupić, i ceny były takie: czarny – 115zł, kolor – 145 zł…Oryginalne HP.. ;/

Asmodeusz

co do nagród to raczej nie narzekam, choc niekiedy jest tak, że wybrał bym kilka a innym razem żadnej

Proszę czekać…