FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

wrażenia po ostatnim odcinku serialu LOST-zagubieni! 9
dynovixa

Ja osobiście uważam ze to był majstersztyk! To było cos na co czakełem od dawna!
A co wy śadzicie o ostatnim odcinku zagubionych? A także o całym serialu!

Spoke

Odcinek jak dla mnie świetny choć mimo wszystko czuje lekki niedosyt (np. co wkońcu stało się z bunkrem?) :). Ogólnie serial mistrzowski, obejżałem wszystkie odcinki i z niecierpliwością czekam na trzeci sezon :)

kropek

Ja sie osobiscie zawiodlem… Tworcy zapowiadali **uj wie nie co a wedlug mnie nic takiego w ostatnim odcinku nie bylo… Henry jest calym szefem tych innych, Micheal to pała, a znając zycie Dżon i Eko żyja…. Moze nie taki wielki zawod ale spodziewalem sie czegos na miare morderstwa Libby i Any (dla mnie najlepszy motyw serialu, nie moglem dojsc do siebie przez tydzien !!!!!) PZDRO LOST RLZ

dynovixa

FAKT . Ja tez czuje mały nie dosyt , ale czy o to nie chodzi w tym serialu?

BigGiantHead

Dla mnie – niesamowity. Może nie idealny i na pewno znajdzie się parę drobnych minusów, ale ogólnie napakowany akcją, wyjaśniający całkiem sporo jak na Losta, a jednocześnie już teraz wiemy, że trzeci sezon będzie zupełnie inny niż dotychczasowe.

anika1983

a co sądzicie o wątku o siostrze Jacka, to było w odcinku, w którym zginęła Ana Lucia, jakby ktoś nie pamiętał. Cos mi chodzi po głowie w związku z tym, ale nie chce sugerować. Ktoś ma jakis pomysł?

mcgee

> anika1983 o 2006-05-29 16:41:25 napisał:
>
> a co sądzicie o wątku o siostrze Jacka, to było w odcinku, w którym
> zginęła Ana Lucia, jakby ktoś nie pamiętał. Cos mi chodzi po głowie w
> związku z tym, ale nie chce sugerować. Ktoś ma jakis pomysł?

Wyczytałam, na mapie powiązań bohaterów Lost, że siostrą Jacka może być Claire. Osobiście uważam to za mało prawdopodobne, ale znając twórców serialu wszystko jest możliwe. :)
A co do odcinka finałowego, nie był może tak udany jak ten na zakończenie pierwszego sezonu, ale i tak było pare świetnych motywów. Np. ten Z Lockem i Eko, mistrzostwo świata.

Aloy

Co do tytułu 'Live Together, Die Alone' to Jack w 5 epizodzie I sezonu na końcu wygłasza mowę przywódczą, mówi w niej "But if we can’t live together…
we’re gonna die alone."
Coś w tym było… :P

Rahman

dziś poznałem finał lostów i jeszcze jestem pod wrażeniem.

nie przypominam sobie równie dobrego serialu, w którym wszystko jest ze sobą tak połączone!
czuję ogromny niedosyt co dalej! mam nadzieję że dobrze opłacili scenarzystę i że nie skopie 3 serii. jak myślicie kim są ci "źli" z wyspy? bardzo mnie zastanawia ten wątek z duchami i misją każdego losta, musi być w tym coś mistycznego. chyba że to pole magnetyczne za wszystko odpowiada. jak myślicie?

Tytus

Nie wiem, nie oglądałem.

Proszę czekać…