KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

WIWA 128 10
biker

Witam forumowiczów – czy mozę mi ktoś doradzić w sprawie zakupu wiwki 128 – czy warto – jak sprawdzić ją w sklepie – jak dowiedzieć się jaki ma soft przy zakupie ??? jakieś rady na poczatek … bede wdzieczny za wszystkie uwagi – najchetniej na tlena silny_paker@o2.pl albo na forumie – pozdrawiam i wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi.

Neo10

w sklepie musza ci podlaczyc wez pare swoich plyt z filmami divx i dvd i potestuj czy wszystko dziala i jest ok a czy jest nowy soft to jak wlaczysz ja w sklepie to jak otworzysz tacke kliknij na pilocie menu wtedy pojawi sie wersja softu a jak bedzie stara wersja softu to moze pozwola ci zaktualizowac i dopiero testowac ale to kwestia sklepu jak sie dogadasz itp… ;]

biker

Wielkie dzięki – znalazłem oferte za 149 zł – chyba warto za taką kase – a ijeszcze jedno – jaka jest teraz aktualna wersja softu – najnowsza ?

Neo10

najnowsza wersja to 206 ;] i normalna cena wacha sie wlasnie tak 149zl- 160

biker

Dziekuje za odpowiedź – a czy tak wogóle to warto brać się za zakup tego sprzetu ???? Masz jakieś doswiadczenie z nim?

Neo10

mialem wiwy 138 potem 238b teraz przesiadlem sie na 128 jakis miesiac temu i odkad wyszedl nowy soft jestem ogolnie calkiem zadowolony ;]

biker

No i stało się – jestem posiadaczem WIWKI 128 – a czy bede zadowlony . czas pokazę – zaczynamy testować sprzęcik – na pewno dam znać z jakimi rezultatami. – Pozdrawiam

Mam tylko pytanie – bo jeszcze nie uruchomiłem sprzeciku a nasuneło sie zaraz po zakupie – czy filmy z dvixa muszą mieć pliki textowe bezposrednio na płycie razem z filmem czy film i plik textowy może być w katalogu – lub film bezpośrednio a text w katalogu ???? – może ktoś mi odpowie – dziekuje

Anglik

Wiem, że wszystko działa w sytuacji, kiedy film i napisy są na tym samym poziomie, czy to wspólnie w katalogu głównym (root), czy też wspólnie w dowolnym podfolderze. Nie orientuję się jednak, jak to jest, kiedy film jest w katalogu głównym, a napisy w podfolderze. Może ktoś inny się wypowie?

biker

Nadal nie sprawdziłem czy napisy i filmik mogą być w różnych katalogach…….. i tu proszę o wypowiedzi – może ktoś już jest w temacie i zechce powiedzieć.

ale……………

potestowałem troszkę swoją nową wiwkę i chodzi jak szwajcarski zegareczek – na razi edala rade 3 płytki odtwozyc z mp3 dvd i dvixem jedna po drugiej i 100% jest wszystko w porządeczku.

A i wgranie nowego softu to po prostu banał ……. trwało chyba z 30 sekund ….

Oby tak dalej …. nie chce zapeszać.

zkk

> biker o 2006-05-31 14:21:48 napisał:
>
> Nadal nie sprawdziłem czy napisy i filmik mogą być w różnych
> katalogach……..

plik z napisami mozesz miec 10 katalogów dalej niz avi i wszystko bedzie działało

biker

Dzieki za podpowiedz – sprawdziłem i działa tak jak pisales.

Proszę czekać…