FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Ranking filmów 22
Grzegorz_Derebecki

Dziś dodaliśmy ranking filmów

Ranking dostępny jest pod adresem http://fdb.pl/ranking

Pozdrawiam.

Anonimowy

Bardzo ładnie zrobiony :)

Ale Skazany na śmierć jest najlepszym filmem?

Grzegorz_Derebecki

> wolfie o 2008-06-20 22:30:12 napisał:
>
> Bardzo ładnie zrobiony :)
> Ale Skazany na śmierć jest najlepszym filmem?

Dzięki wolfie.

Jak tylko będzie więcej głosów to myślę, że można będzie rozdzielić seriale od filmów.

Solarie

Nie wydaje mi się żeby ten ranking działał poprawnie. Na pierwszym miejscu powinien być Alone in the Dark z 20 głosami i średnią 4,1.

Anonimowy

> AnuSs_ o 2008-06-20 22:57:10 napisał:
>
> Nie wydaje mi się żeby ten ranking działał poprawnie. Na pierwszym miejscu
> powinien być Alone in the Dark z 20 głosami i średnią 4,1.

Uwe przekupił Grzegorza ;)

mysza_007

CBA powinno sie tym zająć

Grzegorz_Derebecki

Już mówię co i jak :)

Dla TOP 50 – minimum 51 głosów (aktualizacja: obecnie minimum 30 głosów)
Dla Najgorszych 30 – minimum 21 głosów (aktualizacja: obecnie minimum 15 głosów)

Dla gatunków minimum 11 głosów. (aktualizacja: obecnie minimum 10 głosów)

Te proporcje będą się zmieniać wraz z większą liczbą głosów. (może jeszcze dziś trochę obniżę pułap dla top / najgorszych).

Trikster

bardzo mnie cieszy ranking, zmotywował mnie do oddania głosów (w sumie aż 83!)

Oby tak dalej!

Ronaldinho

Dość długo się na to czekało, bardzo ładnie wszystko wygląda. Ja mam pomysł, aby między tytułem o liczbą głosów wstawić "moja ocena", tak jakoś mi brakuje tutaj jak patrze na ranking czy już jest mój głos na ten film czy nie, co o tym sądzicie?

Trikster

> Ronaldinho o 2008-06-21 00:55:13 napisał:
>
> Dość długo się na to czekało, bardzo ładnie wszystko wygląda. Ja mam
> pomysł, aby między tytułem o liczbą głosów wstawić "moja ocena", tak
> jakoś mi brakuje tutaj jak patrze na ranking czy już jest mój głos na ten
> film czy nie, co o tym sądzicie?

bardzo dobry pomysł! :) i nie tylko dlatego, że wówczas będę chciał film ocenić (jak pewnie większość), ale ja po obejrzeniu innych filmów, często zmieniam zdanie… Ta ocena po obejrzeniu nie zawsze jest taka… hm… adekwatna? :)

Trikster

i nie wiem, dlaczego tak się dzieje, że muszę kliknąć dwa razy na ocenę, za pierwszym razem nie wlicza jej do ogólnej ilości ocen! Powtarzam – ilości :)

Grzegorz_Derebecki

LukaszN faktycznie wynik się nie aktualizował na stronie ale fizycznie się zmieniał wystarczyło odświeżyć stronę po oddaniu głosu. Zmieniłem to jednak – wynik pokazuje się od razu. (np na imdb.com głos tez nie pokazuje się od razu).

mehow

Ranking wyglada bardzo fajnie, ale przydalby sie do niego jakis odnosnik na stronie glownej. Mysle, ze dobrym pomyslem byloby tez wyswietlanie informacji o pozycji w rankingu na stronie danego filmu.

Grzegorz_Derebecki

mehow jak najbardziej masz rację ale na to trzeba jeszcze trochę poczekać (na razie link jest na dole strony w mapie witryny).

Co do wyświetlania pozycji filmu to mam to w planach :)

Timothy

ja to bym usunął z tego rankingu seriale i zostawił same filmy, bo to nieciekawie wygląda. wiecie jak spadłaby opinia o fdb.pl, gdyby zobaczyli że w Naszym rankingu króluje "Skazany na śmierć"?

Solarie

Szczerze mówiąc popieram to, ale dodatkowo dodałabym nowe kategorie w rankingach: TOP 50 seriali i najgorsza 30 seriali…

Grzegorz_Derebecki

pomyślę o tym na dniach :D

Iqqa

A myśli o możliwości usunięcia swojej oceny filmowej też krążą? ;)

Timothy

albo o ocenianiu aktorów / reżyserów / kompozytorów itd? :)

Grzegorz_Derebecki

> Timothy o 2008-06-26 10:26:16 napisał:
>
> albo o ocenianiu aktorów / reżyserów / kompozytorów itd? :)

Nie, o tym na razie nie myślę :)

Timothy

> Grzegorz Derebecki o 2008-06-26 11:01:27 napisał:
>
> Nie, o tym na razie nie myślę :)

szkooooda… :]

Beznickowy

Może by zwiększyć ilość minimalnej liczby głosów na film, który bierze się pod uwagę w rankingach.

Moją propozycję argumentuję tym, że większość filmów w rankingu posiada ponad 100 głosów. Myślę, że spokojnie do 50 można podnieść.

fantasta

Zależy jaki ranking Cię interesuje. Jeśli tylko "główny" – top 50, to się zgadza, ale gdyby próg był 50 dla dokumentów lub krótkometraży, to żadnego filmu nie byłoby na liście.

Proszę czekać…