KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

problem filmy dvd 2
sulek

czesc, mam belwooda 301 i dosc stary soft (z pol roku na pewno ma). wszystko chodzilo mi poprawnie a raptem wyskoczyl mi problem.

kupilem dwie plytki dvd (wimbledon i king arthur) i niestety nie dzialaja mi poprawnie. dzwiek idzie bez problemu, a video – powiedzmy, ze wyglada jakby odtwarzacz sie wlaczal i wylaczal co pol sec- mruga jak w nowy rok. Z innymi filmami nie ma najmniejszych problemow.

co moze byc tego przyczyna?

tsfaniaq

Jeśli możesz to sprawdź te płytki na innym odtwarzaczu, czasami się tak zdarza, że płyta jest źle wytłoczona. Masz wtedy prawo do jej wymiany.
Świadczyć może o tym fakt, że inne działają bez zarzutu, czyli nie powinien być to problem lasera.
Choć o tym nie wspomniałeś to jakie płytki maja kod regionu – dla europy jest 2 teoretycznie bell nie ma blokady, ale różnie bywa, szczególne z płytkami kupionymi na amazon’ie i ebay’u.

sulek

plytki kupione byly w polsce i maja region 2. a zeby bylo zabawniej na komputerze dzialaja mi bez zarzutu.

Proszę czekać…