KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

ucięte napisy 11
rudolph1000

Posiadam telewizor 16:9 i mam problem z napisami , gdy występują dwie linijki napisów dolna jest widoczna tylko do połowy , jak by się podniosła o jakiś 1 centymetr było by ok , ale w regulacji wysokości napisów tylko można do góry podnieść a wtedy napisy mam na połowie telewizora więc odpada , próbowałem w ustawieniach formatu obrazu w setupie wszystkie kombinacje i to samo.
Czy da się temu jakoś zaradzić.

press

chyba gdzieś czytałem o którejś wersji softu prod. Wajsa, która daje sobie z tym radę, ale szczegółów poszukaj sam…

wajs

> rudolph1000 o 2006-03-06 09:20:42 napisał:
>
> Posiadam telewizor 16:9 i mam problem z napisami , gdy występują dwie linijki
> napisów dolna jest widoczna tylko do połowy , jak by się podniosła o jakiś
> 1 centymetr było by ok , ale w regulacji wysokości napisów tylko można do
> góry podnieść a wtedy napisy mam na połowie telewizora więc odpada ,
> próbowałem w ustawieniach formatu obrazu w setupie wszystkie kombinacje i to
> samo.
> Czy da się temu jakoś zaradzić.

Odezwij się na gg 4334641 to podniesiemy

rudolph1000

nie zabardzo mam możliwośc mam internet tylko w pracy gdzie gg nie działa , może na tym forum parę wskazówek popróbuje w domu i jutro dam znać

wajs

Napisz o jaki soft chodzi, czy podnieść je w oryginale czy w mojej przeróbce?

rudolph1000

soft mam oryginalny nic nie wgrywałem , sprzęt mam od soboty

olorin669

Cześć Wajs,
ja mam ten sam problem tzn ucina mi napisy ok połowy drugiej linijki, posiadam korr’a z serwo A8 i prosiłbym cię o przeróbke twojego softu.
Z góry dziekuje.
Pozdrawiam

wajs

Potrzebny jest ktoś do przeprowadzenia testu na tv pan… ja mam tv 4:3, więc odpada.

gg 4334641

rudolph1000

postaram się wieczorem coś wykombinować i odezwać się na gg

olorin669

kurcze nie doczytałem dokładnie postu rudolpha1000, ja nie mam telewizora o formacie 16:9 tylko 4:3, czuje że problem uciętych napisów w telewizorze o formacie 4:3 był już przerabiany, ale spytam – Wajs czy przerabiałeś soft do korra z serwem A8 pod względem wysokości napisów? Jeśli nie to miałbym serdeczną prośbę o takową przeróbke.

Pozdrawiam

wajs

Wszystkie …3.22… były centrowane i poziomowane.

olorin669

Dziekuje serdecznie.
Pozdrawiam

Proszę czekać…