KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

PROBLEM Z ODTWARZANIEM DTS 9
GAZUU

Wiem że Korr nie posiada dekodera DTS, ale gdy próbuje przesłać ścieżkę dżwiękową w DTS do amplitunera z dekoderem DTS (DENON AVR-2105, przez kabel optyczny) to nic się nie dzieje, poprostu cisza,( DD 5.1 czyta). Odnosze wrażenie że Korr nie czyta wogóle tej ścieżki.Jak to w końcu jest z tym dekodowaniem przez amplituner? Co jest grane, może ktoś coś wie na ten temat.
Pozdro.

mrrowek

nie dekoduje dts-u poprostu tyle

GAZUU

CO NIE DEKODUJE?
W INSTRUKCI NAPISANE JEST JAK BYK ŻE "SYGNAŁ WYPROWADZANY JEST Z OTWARZACZA I DEKODOWANY W AMPLITUNERZE", TYLKO W JAKI SPOSÓB JEST ODCZYTYWANY PRZEZ KORRA?

mrrowek

jak podlaczysz pod ampa to poinno ci sie zaswiecic odp znaczek a skoro sie nie swieci to nie po prostu nie czyta czytaja tylko te z serwer innym niz A8.59
widzisz nawet na stronie korra nie ma juz ze czyta dts wiec jaki wniosek ze poprostu nowy korr nie czyta

GAZUU

COŚ TU CHYBA NIE GRA, TO ŻE NIE DEKODUJE TO ROZUMIEM ALE ŻE NIE CZYTA NAWET ŚCIEŻKI DTS TO KURDE NIE DOBRZE.. TERAZ TO SIE WKURZYŁEM.
TO PO KIEGO H…JA PISZĄ W INSTRUKCJI DEBILE , ZE CZYTA? W KULKI SOBIE LECĄ, PO DIABŁA MI TAKI SPRZĘT. CZYŻ NIE MAM RACJI?

mrrowek

a ile plyt ma dts? popatrz na inne plusy dla dts to bym kupil inny sprzet

Grzegorz_Derebecki

Dziwne, dts powinnien być odczytywany i puszczany w formie niezdekodowanej na amplituner po wyjściu cyfrowym czy napewno masz podpięty amplituner przez coaxa bądź opticala?

GAZUU

POWINIEN ALE NIE JEST
MAM PODPIĘTY PRZEZ OPTYKA, I TAK JAK MÓWIŁEM JUŻ, ŚCIEŻKA DD 5.1 HULA , A DTS NIE, PRZEZ TEN SAM KABEL. PRÓBOWAŁEM JUZ NA KILKU PŁYTACH I NIC.

mrrowek

panie G.Derebecki raczej nie dziwne korry z servem A.8.59 nie czytaja dts i nie ma znaczenia jak podpniesz czy optyk czy coax po prostu nie czyta zdrzaly sie wyjatki jesli chodzi o to servo co do dts-u ale to chba tak z 1%

GAZUU

KOMPLETNA CISZA GDY WŁĄCZĘ ŚCIEŻKĘ DTS, NIE CZYTA NAWET W FORMIE NIEODKODOWANEJ, SPRAWDZIŁEM TO DOKŁADNIE.
NASTĘPNA SPRAWA – CYFROWY UKŁAD PRZETWARZANIA DŻWIĘKU JEST DO BANI , PO PODŁĄCZENIU PRZEZ ONALOG JAKOŚĆ DŻWIĘKU O DZIWO JEST LEPSZA,(PODŁĄCZAŁEM PRZEZ OPTYK I COACSIAL DO DENON AVR-2105 Z DEKODEREM DTS I INNYMI).
DALEJ; PO KAZDYM ZAŁADOWANIU PŁYTY WŁĄCZA SIĘ CZAS, ODTWARZACZ NIE ZAPAMIĘTUJE OWYKONANYCH OPERACJI, TAK SAMO ZOOM.
TO BYŁOBY TYLE MINUSÓW.
POZA TYM CZYTA PRAWIE WSZYSTKIE PŁYTY(DVD, Z NAPISAMI, MUZYCZNE I OBRAZY) Z TYM NIE MA PROBLEMU, DŻWIĘK DD 5.1 PIERWSZA KLASA PO ANALU.
OGÓLNA OCENA 4.
POZDRO DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW
ALEX

Proszę czekać…