HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

PS3 12
Shirley

Witam. Planuję zakup PS3 i chciałabym się dowiedzieć jakie gry są warte zakupu. Możecie podawać swoje propozycje.

kamil_ka

Metal Gear Solid 4- najlepsza gra na ps ever;
GTA4
Bioshock
Fallout3
Ratchet&Clank: Tools Of Destruction
Little Big Planet

Grzegorz_Derebecki

> Shirley o 2008-12-04 10:10 napisał:
> Witam. Planuję zakup PS3 i chciałabym się dowiedzieć jakie gry są warte zakupu.
> Możecie podawać swoje propozycje.

Hmm ja miałem PS3 i Xboxa 360 i stwierdziłem, że ps3 jakoś mi nie pasuje, może lepiej weź xboxa?

Dlaczego?
1. Dużo lepszy tryb online (warto za te jakość zapłacić te sto pare zł na rok)
2. Wiecej ciekawych gier (więcej gier ekskluzywnych tylko na te platformę)
3. Wygodniejsze pady (ja jeszcze miałem pady bez wibracji na ps3)
4. Kosztuje dużo mniej bo już od 599zł
5. Nowy NXE jest naprawdę przyjemny w obsłudze no i pozwala na uruchamianie gier z dysku (wiem, ps3 to ma ale tam niektore gry to wymuszają tu jest tylko jako opcja i cała gra się instaluje dzięki czemu czytnik nie chodzi).

Ja obecnie gram w Fifa 09, i Fallout 3. Z fajnych np klasyków to Mass Effect (rewelacyjna gra)

Shirley

Tak ale kolega miał Xboxa i musiał z nim prawie przez cały czas chodzić do serwisu bo mu się strasznie zawieszał.

Grzegorz_Derebecki

> Shirley o 2008-12-04 12:37 napisał:
> Tak ale kolega miał Xboxa i musiał z nim prawie przez cały czas chodzić do
> serwisu bo mu się strasznie zawieszał.

tak wiem, to był problem jednak te nowsze modele spisują się już lepiej :)

Grzegorz_Borowiecki

do grania XbOX chyba rzeczywiscie jest lepszy – jedyny minus to naped – szkoda ze nie ma Blu Raya … a w HD chcialby sie poogladac …

Grzegorz_Derebecki

> Grzegorz Borowiecki o 2008-12-06 12:15 napisał:
> do grania XbOX chyba rzeczywiscie jest lepszy – jedyny minus to naped – szkoda
> ze nie ma Blu Raya … a w HD chcialby sie poogladac …

Ja tam wcale nie żałuje. Przez ten napęd ps3 jest sporo droższa od xboxa a obecne ceny płyt blue ray są tak zaporowe, że pewnie Grzegorzu szkoda by ci było wydać na nie kasy :)

Grzegorz_Borowiecki

no ale sa jeszcze wypozyczalnie i plyty na pewno beda taniec … podobnie jak odtwarzacze z tym napedem bo obcenie to wydatek minimum 800 PLN … DVD staje sie powoli przezytkiem jak CD ale mysle ze dopiero nastepna generacja konsol bedzie w pelni wykorzystywala ten naped …

a czy drozsza … jakies 300 zlotych … bo XBOXa trzeba wydac co najmniej 850 z dyskiem … PSP3 widzlaem mozna kupic za 1250 z gra i filmem 300 :P

Grzegorz_Derebecki

> Grzegorz Borowiecki o 2008-12-06 15:15 napisał:
> no ale sa jeszcze wypozyczalnie i plyty na pewno beda taniec … podobnie jak
> odtwarzacze z tym napedem bo obcenie to wydatek minimum 800 PLN … DVD staje
> sie powoli przezytkiem jak CD ale mysle ze dopiero nastepna generacja konsol
> bedzie w pelni wykorzystywala ten naped …
>
> a czy drozsza … jakies 300 zlotych … bo XBOXa trzeba wydac co najmniej 850 z
> dyskiem … PSP3 widzlaem mozna kupic za 1250 z gra i filmem 300 :P

Grzegorzu no sorry ale ty chyba nie widziałeś cen za wyporzyczenie 1 filmu na BlueRay to Ci powiem 20 zł :) Ja dziękuję za taki interes.

Co do cen to xbox za te 850 to ma 3 gdy w zestawie o ile pamiętam :)
Do ps3 musisz jeszcze hadseta dokupić :P chyba, że nie chcesz gadać online.

Grzegorz_Borowiecki

Grzes to Prosze najpierw sprawdz a pozniej sie wypowiadaj – tak sie sklada ze akrat wczoraj bylem w VW i wypozyczenie kosztuje 14.90 czyli jest roznica miedzy 20 a 15 ;)

XBOX 360 PREMIUM 60GB HDMI 65NM iXTREME 1.4 SKLEP – kosztuje 1060
Sony PlayStation PS3 80 GB 1 Pad DualShock 3 + Film 300 – 1248

Grzegorz_Derebecki

> Grzegorz Borowiecki o 2008-12-06 15:41 napisał:
> Grzes to Prosze najpierw sprawdz a pozniej sie wypowiadaj – tak sie sklada ze
> akrat wczoraj bylem w VW i wypozyczenie kosztuje 14.90 czyli jest roznica miedzy
> 20 a 15 ;)

możliwe, że zmienili cennik. Jak będę następnym razem to zobacze bo o ile pamiętam to były i za 19.90 i za 14.90 zależnie od tego czy to film nowy czy nie.

> XBOX 360 PREMIUM 60GB HDMI 65NM iXTREME 1.4 SKLEP – kosztuje 1060
> Sony PlayStation PS3 80 GB 1 Pad DualShock 3 + Film 300 – 1248

Ech Grzegorzu to co podajesz to jakaś przerobiona konsola dla piratów..
Premium już jest wycofana bodajże ze sprzedaży teraz jest PRO
wejdź na strone nawet mediamarkt: Xbox pro + gra = 899 zł ps3 + gra = 1299 zł
poza tym dysk w xboxie nie jest wymagany.

Tak czy inaczej konsole kupuje się chyba raczej do gier niż do ogladania filmów :) Bo jak komuś zależy wyłącznie na oglądaniu filmów to faktycznie ps3 będzie lepsze (bo np ma podnoszenie rozdzielczości w filmach DVD).

ps. aha ps3 nie ma nawet kabelka hdmi w zestawie (chyba, że coś się zmieniło :P)

Grzegorz_Borowiecki

ceny na pewno beda szly w dol za wypozyczenie – tak mysle przynajmniej … Xbox wiadomo ze jest tanszy … i przynamniej te 300 wiecej trzeba zaplacic …. kupno kabelka rekompenuja tansze pady … nie wiem czy jest w zestawie, bo jak Ci wiadomo, to jedynie mialem przyjemnosc testowac ja u Ciebie ;) i jesli chodzi o paramtry to mowiles ze XBOX ma lepsza karte graficzna co chyba i tak jest wazniejsze dla graczy … od cen wypozyczenia filmow na BR ;)

Grzegorz_Derebecki

> Grzegorz Borowiecki o 2008-12-06 16:02 napisał:
> ceny na pewno beda szly w dol za wypozyczenie – tak mysle przynajmniej … Xbox
> wiadomo ze jest tanszy … i przynamniej te 300 wiecej trzeba zaplacic ….
> kupno kabelka rekompenuja tansze pady … nie wiem czy jest w zestawie, bo jak
> Ci wiadomo, to jedynie mialem przyjemnosc testowac ja u Ciebie ;) i jesli chodzi
> o paramtry to mowiles ze XBOX ma lepsza karte graficzna co chyba i tak jest
> wazniejsze dla graczy … od cen wypozyczenia filmow na BR ;)

Karty graficznej nie ma lepszej ma podobną ale ma więcej pamieci na niej do użycia :)
Pady do xboxa już od 75 zł można kupić – bezprzewodowe nie wiem po ile stoją dla ps3 (te z dualshokiem)
400 zł średnio ps3 jest droższa jednak patrząc z innej strony to jeszcze chyba cieżko kupić odtwarzacz bluray za 400zł :)

Pozdrawiam.

Proszę czekać…