KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

problem z wiwą228 5
Dany

Mam dziwny problem z wiwą. Mam film trzypłytowy (Divix) który wcześniej wiwa bez problemu odtwarzała (było to chyba przed wgraniem ostatniego softa). Natomiast teraz jak puszczę film to leci kilka sek. i zaczyna od nowa lub się wyłącza. i to wszystkie trzy płyty tak samo. Inne części z tego filmu, a jest to film 3-częściowy (i w sumie 9 płyt) odtwarza. Inne filmy odtwarza także bez problemu. Tylko ten jeden trzypłytowy film…

nok3310

przepusc przez Virtual Dub’a.. bez rekompresji tylko direct steram i powinno dzialac…
ja ostatnio tak mialem z posejdonem…
chociaz jeszcze na sofcie 135… mysle ze to wina jakichs "ulepszaczy" dlatego wiwa nie chce lyknac tego filmu..

Dany

próbowałem puścić go przez dub’a i przez ashampoo ale za każdym razem nie chce załadować bo pojawia się komunikat że niemoże znaleźć codeca video. w gs spocie pokazuje że codeki są, film na kompie chodzi i nawet na wiwce idzie te kilka sekund więc….?

nok3310

sciagnij najnowsza wersje DUB’a.. musi przejsc.. skoro nie chce go zaladowac do VD, to moze cos nie tak z dzwiekiem ma…
jesli na kompie idzie, to musi sie dac zaladowac i przez direct stream copy puscic.

rostek2

Panowie – oczywiscie mozna rekompresowac przez VIrtual Dub Mod albo zmieniac format na inny – ale przeciez nie po to do cholery kupuje sie odtwarzacz odtwarzajacy AVI (QPEL i GMC rowniez) – zeby pozniej siedziec i rekompresowac.

Poza tym – czasem wpadnie kumpel albo kumpela z jakims najnowszym filmem a tu co? Powiem mu – czekaj stary – tylko odpale komputer i zmienie format filmu – i za jakies 3-4 godzinki bedzie mozna obejrzec?

Ktos drugi powie, ze jak wpadnie kumpela – z filmem – to mozna zapuscic rekompresje a przez ten czas zajac sie kumpela – no i to bylaby chyba jedyna jasna strona braku odtwarzania filmow przez WIWE.

pzdr

Rostek

nok3310

> rostek2 o 2006-06-17 22:26:57 napisał:
>
>
> Ktos drugi powie, ze jak wpadnie kumpela – z filmem – to mozna zapuscic
> rekompresje a przez ten czas zajac sie kumpela – no i to bylaby chyba jedyna
> jasna strona braku odtwarzania filmow przez WIWE.
> pzdr
> Rostek

Ooooo !!! brawo dla tego Pana :)
Tu sie w calosci zgadzam :) czasem to sie nawet zapomni ze jakis film sie mialo obejzec.. :)

Proszę czekać…