KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Problem z napisami !! 6
slavek

Korr HyD 9907DX. Nie czyta mi wiekszosci napisow.Nie czyta rowniez napisow z taka sama nazwa jak film.Ma ktos podobny problem? Niby wszystkie napisy z napisy.org sa ok,a tu kapa,nie czyta..
Pzdr!

Zybi_S

Witam

Sprawdź na spokojnie i dokładnie wszystko:

1. Czy mają taką samą nazwę jak film (nazwa przed ostatnią kropką)
2. Czy są w tym samym katalogu co film
3. Czy są w odpowiednim formacie
4. Czy nie mają błędów czasowych lub klatkowych
- jest dość sporo błędów w napisach, bywa że kilka się zaczyna w dokładnie tym samym czasie, lub np kolejny napis ma być wyświetlony w czasie jaki już miął.

Zawsze testuję napisy na błędy czasowe – bardzo wiele napisów posiada błędy !!!

Pozdrawiam

wigi

> Zybi_S o 2006-03-12 18:30:16 napisał:
> Zawsze testuję napisy na błędy czasowe – bardzo wiele napisów posiada błędy !!!

W jaki sposób testujesz napisy, jest jakiś prosty i szybki sposób?

Zybi_S

Witam

Testuję i poprawiam napisy w programie o nazwie Subtitle Workshop

Niestety ze względu na zasady na tym forum nie podam linku do dokładnego opisu co i jak się robi.
Jest to umieszczone na innym forum o tematyce audio-wideo.

Pozdrawiam

philig

Ogolnie lipa. Wczoraj meczylem sie pol nocy aby uruchomic dzwiek 5.1 a teraz okazuje sie, ze producent lekko nasciemnial i korr wcale nie potrafi czytac napisow o innych nazwach niz film.

wlasnie musze przegrywac film na nowa plyte. a mialem zaczac ogladac film o 20.30 :(

szkoda slow na takie robienie byznesu – jak dvd nie potrafi to nie potrafi, po co pisac w instrukcji i na www, ze sprzet obsluguje napisy o innych nazwach, jezeli to sie ma nijak do prawdy :/

gdyby chociaz instrukcja byla napisana w miare rozsadnie. cala strona na temat ustawiania koloru napisow i jedno lakoniczne zdanie o samych napisach – "ze nie musi byc ta sama nazwa".

djbajt

to prawda. nie czyta napisów o innej nazwie :(
byłem u producenta i powiedzieli że muszą mieć najlepiej tą samą nazwę. już wiwa jest lepsza.!!

Ludzie zróbcie jakis soft żeby było można jak w wiwie wybierać napisy zanim film odpale.

p.s. podobno na przełomie kwietnia i maj ma być nowy soft do korra oficjalny który usunie de niedokodności- tak mi powiedzieli w PROABICIE

D3xter

> slavek o 2006-03-12 17:32:21 napisał:
>
> Korr HyD 9907DX. Nie czyta mi wiekszosci napisow.Nie czyta rowniez napisow z
> taka sama nazwa jak film.Ma ktos podobny problem? Niby wszystkie napisy z
> napisy.org sa ok,a tu kapa,nie czyta..
> Pzdr!

A nie ma przypadkiem na płycie pliku z rozszerzeniem *.db ??
Jeśli tak, to nagraj tylko film i napisy ale bez pliku *.db i sprawdź
czyli np.
Film.avi
Film.txt

Odnośnie problemów z napisami już wcześniej pisano.
Poczytaj jeszcze tutaj:

http://napisy.org/forum/showthread.php?t=22564
http://napisy.org/forum/showthread.php?t=23090
http://napisy.org/forum/showthread.php?t=22359

Pozdrawiam

D3xter

Proszę czekać…