KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

BIOS DO KORRA 8
LOLO

CO ZROBIĆ ABY MÓJ KORR WYŚWIETLAŁ NAPISY, KTÓRE SĄ ZAPISANE INACZEJ NIŻ PLIK FILMOWY? BELLWOOD MA RĘCZNE WCZYTYWANIE PLIKÓW. JAK SOBIE PORADZIĆ Z TYM PROBLEMEM?

nym

Wypalić od nowa płytkę z poprawionymi nazwami. Ja dziś właśnie to uczyniłem, bo nie mogłem sobie poradzić z filmem The Wall gdzie miałem tekst polski i angielski. Teraz wszystko działa świetnie. Tu na starym forum znajdziesz prawie wszystko na ten temat http://napisy.org/forum/forumdisplay.php?f=80&order=desc

LOLO

DZIĘKI ZA POMOC.
CHOCIAŻ MYŚLAŁEM ŻE NOWY BIOS WAJSA ZAOSZCZĘDZI MI CZAS NA PRZEGRYWANIE FILMÓW I POPRAWIANIE PLIKU Z NAPISAMI.
PO WGRANIU NOWEGO BIOSA KORR WYŚWIETLA PLIKI TEKSTOWE ALE ICH NIE WIDZI I TRZEBA PRZEGRYWAĆ PŁYTĘ Z POPRAWIONYM PLIKIEM TEKSTOWYM.

Kinesik

Co wy myślicie że WAJS jest cudotwórcą i tak bardzo dużo zrobił.
Ja osbiście bardzo mu dziękuję bo zmienił i poprawił bardzo dużo, na tyle ile potrafi. Zabrało mu to na pewno mnóstwo czasu zeby wsztystko opracować
do kolejnych wersji i bardzo ładnie i przejrzyście wstawić do pobrania.
Panowie z ProAbit śpią i nie zrobili do tej pory nic, strona odtwarzacza KORR dalej w budowie….czy tak powinno być. Ja uważam że nie.
Czy oni zresztą będą sie tym przejmować jak KORR się bardzo dobrze sprzedaje. Na stronie sklepu jest napisane że realizacja zamówień na przełomie marca i kwietnia. Paru moich znajomych po zobaczeniu u mnie tego otwarzacza poszukuje go po sklepach albo zamówiło a stronie internetowej.
Moze ktoś wie gdzie we Wrocławiu można zdobyć ten odtwarzacz, znajomi nie mogą znaleźć, może źle szukają.

mrrowek

moze macie takie sklepy jak Gieant i Tesco? to moze tam bo z etgo co czytam i sam widzialem to tych sklepach w calej polsce byly ostanio a czy sa jeszcze to nie wiem i byly chyba najtaniej 179zl

leszel

Ja jakies 3 tyg. temu widzilem w tecso Poznań korra po….289 zł.
Widząc to baaaaardzo długo przecierałem oczy, ale cena jakoś nie chciała się zmienić…. ;-)
Pozdro

bishop

> nym o 2006-03-14 09:33:37 napisał:
>
> Wypalić od nowa płytkę z poprawionymi nazwami. Ja dziś właśnie to
> uczyniłem, bo nie mogłem sobie poradzić z filmem The Wall gdzie miałem
> tekst polski i angielski. Teraz wszystko działa świetnie. …

korr czyta np. pol i ang napisy do tego samego filmu jeśli są w tym samym katalogu co film, a nazwa tylko na końcu się różni (np. xxx.avi, xxx_1.txt, xxx_2.txt) tak wypalone u mnie czyta obydwa..bios mam od wajsa :)- wykonał kawał roboty dla "ludu"…

nym

Być może nie uściśliłem…mam oryginalny bios Korra (jeszcze nie dobrałem się do plomb), nie wiem też na jakim jest chipie.
Film wypalony miałem na CD bez katalogu.
Gdzieś czytałem, że Korr rozpoznaje nazwy po pierwszych 5 znakach, co w moim przypadku nie zadziałało – może nie rozpoznaje spacji jako znak?. Korr nie mógł znaleźć żadnego pliku tekstowego.
Pliki nazywały się:
The Wall (DivX).avi – taki ściągnąłem
The Wall_en.txt
The Wall_pl.txt
Po usunięciu tego (DivX) mam możliwość wyboru języka tekstu.

bishop

zauważyłem,że u mnie jak są nawiasy w nazwie to ma problem z czytaniem…dodatkowo, jeśli są napisy np. abc.1txt i abc.2.txt to muszą mieć ten sam format, bo inaczej nie widzi żadnych…na pewno widzi 2 zestawy napisów txt w formacie mDVD…nie wiem jeszcze jak jest dla formatu czasowego i mpl2…

Proszę czekać…