FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

zaskoczcie mnie jakimś filmem o robotach, cyborgach i androidach 24
Asmodeusz

witam wszystkich zainteresowanych, poszukuję filmów sci-fi o robotach, androidach i cyborgach, do tej pory widziałem już kilkadziesią tego typu produkcji i prawde mówiac już nie bardzo mogę znaleźć coś czego nie widziałem, tak więc zaskoczcie mnie czymś, był bym wdzięczny.

Grzegorz_Derebecki

> derik1984 o 2009-09-11 11:18 napisał:
> witam wszystkich zainteresowanych, poszukuję filmów sci-fi o robotach,
> androidach i cyborgach, do tej pory widziałem już kilkadziesią tego typu
> produkcji i prawde mówiac już nie bardzo mogę znaleźć coś czego nie widziałem,
> tak więc zaskoczcie mnie czymś, był bym wdzięczny.

Sprawdzałeś w rekomendacjach? Polecam zaznaczyć tylko gatunek sci-fi

majak01

Raczej ciężko o tego typu filmy i myślę, że te najciekawsze na pewno widziałeś. Osobiście czekam na Surogatów – zapowiada się nieźle i mam nadzieje, że nie rozczaruje. Premiera już 25.
http://fdb.pl/film/120665-surogaci

Darth_Artur

Może to: http://www.filmweb.pl/f205146/Desu+pawuda,1986 (wybaczcie ze daje link do konkurencji, ale nie ma na fdb, a tak szybko się nie doda). Jeśli go nie oglądałeś to na pewno Cie zaskoczy, tylko od razu mówię że to jest kino mocno abstrakcyjne ( i mocno pojechane:) )

Asmodeusz

dobre tego ne widziałem, co prawda niezbyt lubie japonskie sci fi ale zerkne jak znajdę dzięki wielki

Asmodeusz

jesli jest to film z robinem williamsem to nie przypadł mi do gustu

Asmodeusz

o tego nie widziałem dzięki wielki

Maciek_Przybyszewski

Pewnie widziałeś. "Robot monster" (1953), "Świat Dzikiego Zachodu", "Runaway", "Przyjaźń na śmierć i życie", "Robot Jox" czy "Saturn 3"

Asmodeusz

Przyjaźn chyba nie, albo było pod innym tytułem, ale ni ekrepuj się i pisz co widziales ciekawego albo i nieciekawego

drfalck

Przyjaźń fajna była jak na tamte czasy. Mi coś świta po głowie jak np Cyborg, Uniwersalny żołnierz, totall recall,
Widmo Wraith, The

Asmodeusz

te widziałem, ale dzięki

drfalck

Paco..To jest właśnie to!!
Ja tez mam sentyment do tego filmu. Pamiętam go na vhs !! I te sceny jak go ciągnęli za ciężarówką albo jeśli dobrze pamiętam to Paco nawet miał seks z blondyną!!! eh czasy video już nie wrócą….
Tylko że mi się wydaje że audio było angielskie a nie włoskie.

drfalck

Leviathan, to bardziej Obcy pod wodą ale też się ciekawie oglądało.
Nemezis
Zbuntowany android

Asmodeusz

widziałem, leviathan to jeden z lepszych dla mnie, nemezin 1 jest bardzo dobry 2 juz troszge gorzej, android całkiem

Asmodeusz

oj dzięki kolego napewno sie coś wybierze

drfalck

“Bez baterii nie działa” http://fdb.pl/film/73677-bez-baterii-nie-dziala Świetny !

JaCoOoOoS

Derik, nie wiem czy jesteś jeszcze na forum ale szukam filmu o androidach. Pamiętam niestety tylko ostatnią scenę:

"Starzec leży w objęciach młodej kobiety, która chyba jest androidem lub czymś innym długowiecznym,
pustynia, zachodzi słońce, to ostatni zachód słońca, który ogląda starzec. Kobieta obdarzyła uczuciem tego
człowieka świadoma, że ten dzień nadejdzie, że jego czas jest znacznie krótszy niż jej"

Znalazłem jeszcze post kogoś innego kto też szukał tego filmu:

"Poszukuje tytułu filmu, który widziałem jakieś dwadzieścia lat temu. Historia podobna jak z Łowcy androidów, z tym, że główny bohater zwie się Colt a film kończy się sceną na pustyni, gdzie jest pokazany Colt zestarzały po kilkudziesięciu latach oraz nadal młody ANDROID."

maciek00

mi osobiście podobał się film "Maszyna śmierci" może to? ale pewnie widziałeś

JaCoOoOoS

Już wiem, ktoś na innym forum mi pomógł. Ten film to Cyborg 2: szklany cień =]

Asmodeusz

Byłeś szybszy nawet nie zdążyłem odczytać posta, swoją drogą przeciętny film

KubiQ

A widziałeś może "Gigantów ze Stali"? Całkiem dobry film, jakieś 3 lata temu był w kinach, opowiadał o bokserskich walkach robotów. Nawet niezły jak dla mnie.

Asmodeusz

musisz się bardziej postarać

Redox

> KubiQ o 2014-07-27 00:38 napisał:
> A widziałeś może "Gigantów ze Stali"? Całkiem dobry film, jakieś 3 lata temu był
> w kinach, opowiadał o bokserskich walkach robotów. Nawet niezły jak dla mnie.

Derik odkopuje czasami tak zakurzone tytuły, a ty rzucasz mu takim mainstreamem ;-)

Asmodeusz

co fakt to fakt niewiele jest fantastyki której nie widziałem, ale czasem jakaś perełka wyskoczy

xeron

może nie do końca w temacie – ale być może zaciekawi cię nowy serial – Extant

Proszę czekać…