KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

mp3 player wiwa 27
gomik

czy juz ktos to kupil? jak wrazenia? cena podejrzanie niska. no i dlaczego na zdjeciu nie ma sluchawek?

jajcek69

Ja kupiłem: jestem zadowolony z zakupu. Mam wersję 1 Gb + Radio

Odnośnie Twojego pytania: jest w zestawie ze słuchawkami: takimi co można powiesić sobie na szyje, ale ja i tak używam innych słuchawek (Sony)

alpinus9

Posiadam równiez wersję 1 GB+Radio. Słuchawki mozecie sobie darować – słabiutkie. Podpiołem słuchawki Panasonic`a i teraz to gra. Im lepsze słuchawki tym lepiej zagra. Player ogólnie za ta kaskę jest dobry. Używałem go w górach przez 2 tyg. w ekstremalnych warunkach (pot, gorąco, zimno, snieg) i działa nadal. Jedna dobra bateria wystarcza na ok. 10 godz. Akumulator ok. 8 godz.
Pozdro 4 ALL :D

rozek

a ja bym sie chciał zapytac jak jest z radiem?bo zawsze jest problem z odtwrzaczami ze np nie łapie dobrze fali?jak jest w wiwie?dobrze chodzi radyjko? Pozdrawiam

Pawel

Ja właśnie dzisiaj sobie zakupiłem tego playera w wersji 512 MB + FM. Narazie mam tydzień na przetestowanie i oby wszystko było OK. Narazie ani radia ani funkcji dyktafonu nie sprawdzałem, jedynie odtwarzanie mp3. Słuchawki faktycznie nie są jakieś rewelacyjne no ale w końcu cena tego playera jest znacznie niższa niż markowych więc nie można też za dużo wymagać.
Trochę ciężko otworzyć klapke żeby włożyć baterie no ale może się wyrobi :D.

edit:
No i muszę powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym radiem. Początkowo myślałem że złapie tylko kilka czeskich stacji (mieszkam blisko granicy) i to wszystko. No i na początku faktycznie 3 czeskie stacje po kolei, ale potem zdziwienie. Bardzo dobrze złapało i RMF i Zet co nawet na wieży Sony nie chce tak czystko odbierać i na tunere TV w kompie. Kilka innych stacji też dobrze odbiera. Także ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony radiem w tym playerze.

canta1

A powiedz proszę czy do transferu plików z kompa na odtwarzacz potrzebny jest specjalistyczny program.Mam już dawno Panasonica mp3 Bardzo dobry ale można dokonac transferu tylko za pomoca Real Jukebox i to stara wersja do 98 i Me.Żeby robić to w xp trzeba dużo cyrku z uaktualnieniem.A jak wiwka?Czy z Reala one dam radę przesłać?dzięki za odpowiedź

Sadogoat

Mam pytania do użytkowników wersji 1GB +FM.
1. Jaki zakres bitrate mp3 odtwarza ten player ?
2. Czy radzi sobie z mp3 vbr i mp3 320 ?
3. Jak reaguje na wstrząsy ?
4. Czy obudowa jest "w miarę" wytrzymała, tzn jakiej jest jakości (wiadomo, że rewelacji pwenie nie ma :)) ?
5. Jakiekolwiek info o dyktafonie.

Dziękuje z góry.
Pozdrawiam

Pawel

> canta1 o 2006-08-06 22:40:06 napisał:
>
> A powiedz proszę czy do transferu plików z kompa na odtwarzacz potrzebny jest
> specjalistyczny program.Mam już dawno Panasonica mp3 Bardzo dobry ale można
> dokonac transferu tylko za pomoca Real Jukebox i to stara wersja do 98 i
> Me.Żeby robić to w xp trzeba dużo cyrku z uaktualnieniem.A jak wiwka?Czy z
> Reala one dam radę przesłać?dzięki za odpowiedź

Nie trzeba żadnych specjalistycznych programów. Tylko Windows ;). Gdy Windows ci wykryje tego playera po podłączeniu, to w Moim Komputerze masz coś na wzór kolejnego dysku i za pomocą kopiuj/wklej wgrywasz lub usuwasz mp3.

peseq

> Sadogoat o 2006-08-08 10:29:04 napisał:
>
> Mam pytania do użytkowników wersji 1GB +FM.
> 1. Jaki zakres bitrate mp3 odtwarza ten player ?
> 2. Czy radzi sobie z mp3 vbr i mp3 320 ?
> 3. Jak reaguje na wstrząsy ?
> 4. Czy obudowa jest "w miarę" wytrzymała, tzn jakiej jest jakości (wiadomo,
> że rewelacji pwenie nie ma :)) ?
> 5. Jakiekolwiek info o dyktafonie.
> Dziękuje z góry.
> Pozdrawiam

ad1. Każdy:)
ad2. Tak
ad3. Normalnie:) bez żadnych oznak
ad4. Bardzo dobrej jakości.
ad.5 najlepsza jakosc to 22000hz nagrywania. Jest ok.
Oczywiscie posiadam 1GB+FM
Pozdrawiam

Sadogoat

No to spytam jeszcze o jakość radia i będe miał wszystkie wiadomości. Jak uważacie: dołożyć 100 zł i kupić Creativa czy pozostać przy Wiwie i mieć 100 zł na dobre słuchawaki? Player będzie przeze mnie używany głównie do słuchania podczas jazdy rowerem lub przy chodzeniu po mieście.

Pawel

Ja tam bym kupił Wiwe a zaoszczędzoną kasę wydałbym na dobre słuchawki. Aczkolwiek o playerze Creativa za dużo nie wiem.

Co do radia to tak jak pisałem, ja jestem pozytywnie zaskoczony bo nawet moja wieża np. RMF odbiera z wielkimi zakłóceniami a Wiwa praktycznie bez większych problemów. Jakby jeszcze był RDS to już by było naprawdę super ;).

weasel

czy moglby ktos zmierzyc jaka jest predkosc odczytu w tym odtwarzaczu 1GB?

najlepiej tym programem
http://www.snapfiles.com/get/hdspeed.html

zamierzam kupic taka wiwke ale bedzie mi czesciej sluzyc jako dysk niz jako mp3 player
wiec chcialbym wiedziec ile bede czekal na przekopiowanie np filmu 700MB

q_pa

witam. chcialbym sie dowiedziec, jakie sluchawki sa w tym playerze: douszne ("pchelki"), czy zauszne (cos w stylu http://mobilitytoday.com/vbmcms/images/bt-headphones.JPG ). prosze o odpowiedz (to pilne) i z gory dzieki :)

Sadogoat

> q-pa o 2006-09-02 17:02:48 napisał:
>
> witam. chcialbym sie dowiedziec, jakie sluchawki sa w tym playerze: douszne
> ("pchelki"), czy zauszne (cos w stylu
> http://mobilitytoday.com/vbmcms/images/bt-headphones.JPG ). prosze o odpowiedz
> (to pilne) i z gory dzieki :)

Mam tego playera od 4 dni. Jeśli chodzi o słuchawki, to są to douszne "pchełki". Ich jakość jest średnia. Na słuchanie mp3 na rowerze lub podczas chodzenia wystarczy. Do słuchania muzy w cichym pomieszczeniu – napewno nie. Zresztą po co ? Mp3 to nie jest format dla audiofili. Jedyne co się mogę przyczepić to radio. Ciężko jest złapać dobre fale. Czasami trzeba trzmać player w dłoni żeby grało, wystarczy popuścić a wtedy są zakłócenia. Dyktafon jest bardzo dobry. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Mam wersję 1Gb +FM.

q_pa

> Sadogoat o 2006-09-05 10:00:09 napisał:
>
> Mam tego playera od 4 dni. Jeśli chodzi o słuchawki, to są to douszne
> "pchełki". Ich jakość jest średnia. Na słuchanie mp3 na rowerze lub
> podczas chodzenia wystarczy. Do słuchania muzy w cichym pomieszczeniu -
> napewno nie. Zresztą po co ? Mp3 to nie jest format dla audiofili. Jedyne co
> się mogę przyczepić to radio. Ciężko jest złapać dobre fale. Czasami
> trzeba trzmać player w dłoni żeby grało, wystarczy popuścić a wtedy są
> zakłócenia. Dyktafon jest bardzo dobry. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.
> Mam wersję 1Gb +FM.

dzieki wielkie :)

teraz od razu wiem, ze trzeba bedzie dokupic sluchawki, bo nienawidze "pchelek". co do radia – dziwne, bo @*Pawel* pisal, ze odbiera niezle. teraz nie wiem, czy kupic wersje z radiem czy bez (mieszkam na wsi, wiec jakosc moze byc slaba…) :/

pzdr.

peseq

Tak w sumie sie namyslilem i "natestowalem", zaluje ze kupilem z radiem;))) hehee ale nie to, że słabo gra (u mnie gra dobrze, czasem ma zaniki fali), lecz w ogóle nie słucham radia:D

weasel:
TEST:
[img]http://psq.avx.pl/AVATARY/mp3test.jpg[/img]

Lucky_Luck

Pracuje w sklepie. MOja opinia na temat tego mp3 jest bardzo dobra. wykonanie ,głosnosc Ogolnie bardzo przyzwoicie jak na swoja cene. Sprzedalismy w sumie kilkaset sztuk (wiwa 1 gb bez radia) i zdziwienie moje było wielkie iz na sprzęt za taka cene reklamacji było jak na lekarstwo. Jedyne co było reklamowane to słuchawki . Nie wszystkie grały.NA sam sprzęt nie było żadnej reklamacji. Co bardzo pozytwnie mnie zaskoczyło.

Polecam kupic w sieci geant Wersja 1 GB bez radia jest w bardzo dobrej cenie tylko 99zł.

Lioness

Witam,

Czy ktoś umie mi powiedzieć jak jest różnica pomiędzy odtwarzaczem mp3 WMP 502 Wiwa 1 GB + FM a
odtwarzaczem mp3 WMP 501 Wiwa 1 GB + FM.

Który z odtwarzaczy jest Waszym zdaniem lepszy ze względu na odwtarzanie czy/ i ze względu na wykonanie i estetykę.
Czytają one tagi zapisane w utworach?
Czy odtwarzanie moze być losowe, wybranych uwtorów, czy da radę odtwarzać w pętli grupę utworów nie będącychh po kolei?

Wiem już i słuchawki nie są najlepsze, ale to mnie nie martwi, chodzi mi o odtwaranie mp3 i znośne radio.
A może należy poczekać bo niedługo pojawi sie Wiwa 2 GB ?

pozdrawiam
Lioness z W-wy

Bucu_

Hej ludzie a moze moglibyscie mi pomoc i zgrac firmware z playerka wiwa-wmp 501 bez fm jezeli bedzie mozliwosc i umiescilibyscie go w necie albo wyslali mi na maila? bede wdzieczny za pomoc!

sylwia18

mam windowsa xp, ale on nie odczytuje playera WMP 501 1GB. co mam robic

sylwia18
nowiutkiego playera WMP 501 1GB bez radia ale mój windows XP go nie odczytuje. Co powinnam zrobić, proszę o odpowiedź:)
Gokuden

Sylwio ja mam ten sam problem ale ja jusz wiem o co z nim hodzi tszeba sterowniki zainstalowac wiem ze ich niemasz ja ich tesz iemam ale tszeba zalatwic sobie najlepiej od (kumpla lub śćongnąć) :D jak ktos bendzie wiedzial z kont siciongnac sterowniki do wiwy to pisac na gg 10366602

MianDa

Ja mam dość ważne pytanie dotyczące tego odtwarzacza. Mianowicie, jak radzi sobie z obslugą rozdzielacza na dwie pary słuchawek ? Czy jakość dźwięku bardzo na tym cierpi.. ?

boa

Posiadam odtwarzacz Wiwa MP3 501 512MB FM i od pewnego czasu wystąpił problem. Gdy próbuję podgłośnić lub przyciszyć muzykę wyskakuje błąd w odtwarzaczu. Wczoraj jak włączyłem radio, a wczesniej udalo mi sie podglosnic po wyskoczeniu juz bledu odtwarzacz sie zawiesil, moge go wylaczyc jedynie przez wyjecie baterii, a po ponownym zalaczeniu nie moge na nic nacisnac, nic nie dziala. Co moge w takim razie zrobic? da sie to naprawic czy konieczny jest juz zakup nowego odtwarzacza?

pocisk

Mam pytanie kto ma ten odtwarza i go dobrze zna opcje itp prosze o kontakt na GG 8997724 Bardzo prosze . Z gory dziekuje !!

pocisk

witam mam problem a mianowicie kupiłem kaseta za 25zł i podłaczyłem do tego mp3 player piosenki graja ale na wyswietlaczy pojawia sie TAPE A i piosenka gra poznije TAPE B zmienia sie i na TAPE A i kurcze nie wiem o co chodzi ;/ i tak co jakis czas nie moge przesłuchac dobrze 1 piosenki bo to sie włancza;/ ktos wie o co biega?

pocisk

Witam mam do spzedania mp3 playera WIWA 1GB sprzedaje ze wzgledu na to ze moja kaseta cos sie wali w radiu wymianiałem 2 razy kasete z kablem (23zł) i nie stety cos nie tak jest mp3 jest nowe ma pare dni na gwarancji sprzedam za 50zł ktos zainteresowany to na @ —> lok99asz@wp.pl jestem z LBN.

Lukizmx

Mam pewien problem z moim mp3 dobrze znających mp3 wiwa 512mb piac na gg 2535232.

Plzz pisac

Proszę czekać…