KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

wiwa-korr 5
paweltoch

chcę kupić dvd i nie wiem jaki model wydrać wiwe czy korr jeśli wiwa to jaki model a jeśli korr to też nie wiem jaki jest najlepszy model. proszę o doradzenie mi. dziękuję

Fidma

> paweltoch o 2006-07-15 12:46:02 napisał:
>
> chcę kupić dvd i nie wiem jaki model wydrać wiwe czy korr jeśli wiwa to jaki
> model a jeśli korr to też nie wiem jaki jest najlepszy model. proszę o
> doradzenie mi. dziękuję

Najlepszy wybor to zaden z powyzszych. Ile masz pieniedzy max do wydania?

nok3310

najlepszy model to taki ktory bedzie Tobie odpowiadal.
zapytaj sie siebie do czego bedziesz tego uzywal?
masz zamiar robic przedstawienia, sale kinowa? profesionalen studio odsluchowe?
czy jak to bylo w erze wchodzenie WHS do domow, obejrzec sobie filmiki na DVD, jakies kompowe xvid..
bedziesz sluchal na tym muzyki?
sa to wszystko odtwarzacze z niskiej polki ale oferujace olbrzymie mozliwosci.. takze.. jakiekogolwiek bys nie kupil, zawsze bedzie cos, co chcialbys dodac, i cos co bys ujal..
nie nastawiaj sie na na nowy soft co tydzien, zmiany tapet czy inne takie wodotryski..
jak wiadomo, wiwa, lepiej radzi sobie z napisami, korr, troche sie pluje przy dlugich nazwach, a wczesniejsze wersje jeszcze potrzebowaly taka sama nazwe jak nazwa filmu. (nie szlo ich zaladowac recznie)

osobiscie mam pierwsza wiwe 228 i jestem bardzo zadowolony.. co prawda najnowszy soft 156 sie na niej nie sprawdzil, ale z 135 chodzi znakomicie.. nie mam profesionalnego sprzetu.. uzywam tego do ogladnia filmow (nie slucham na tym muzyki)
jest spoko.. nie wymagam by to mi swiecilo (choc jestem szczesliwym posiadaczem modelu z obustronym blekitnym podswietleniem) , blyskalo, czy cos innego tam sie dzialo.. ma odtwarzac filmy , wyswietlac napisy ktore chce i to wszystko..

pozdrawiam
zycze udanego wyboru

rostek2

Proponuje zebys wybral modell BELLWOOD 301 (bez A i bez USB).

Jest najdluzej na rynku i ma najlepszy software.

Ja kupilem ostatnio WIWE 128 – i nie jest najlepszy – tnie sie, zacina, nie czyta wszystkich plikow MPEG, JPEG itp.

W Bellwoodzie dopracowali ten soft i jest to odtwarzacz godny polecenia.

Pzdr

Rostek

paweltoch

cze pieniądze niegraja roli. mam kino domowe panasonic HT-870 i chciałbym dokupic dvd żeby czytał divixy i tyle. naraska.

kaeres

Skoro pieniadze nie graja roli to na taki sprzet jak WIWA, KORR, Bellwood nawet nie patrz. Oczywiscie to "pieniadze nie graja roli" biore z przymrozeniem oka bo nie kupisz sobie chyba odtwarzacza za 3k do tego typu imprezki.
Aby Twoje oczekiwania zostaly spelnione to bierz jakis popularnych firm. Slyszalem, ze Yamaha robi sprzet wysokiej klasy jezeli chodzi o DVD.

Proszę czekać…