KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

witam 9
julita

Witam.Kupiłam 20.03.2006r odtwarzacz wiwa hd-128.Przez tydzień było wszystko ok , ale wczoraj podczas odtwarzania filmu nagle obraz podzielił sie na pół pionową kreska i tak jest cały czas.Poza tym obraz w lewej części ma inny kolor i w prawej inny.Zmieniliśmy kabel na eurozłącze i nic nie dało- cały czas jest to samo .Wyłączyliśmy go z prądu aby ewentualnie zresetować złe ustawienia ale nie przyniosło to rezultatu.Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i czy w sklepie wymienia mi ewentualnie na nowy odtwarzacz czy czeka mnie serwis.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

zibiwad

Witam. Muszę cię zmartwić, ale nie pozostaje ci nic innego jak zanieść wiwę do sklepu i żądać usunięcia usterki na gwarancji.

denis

wiwa obraz to 8 na 10 a Bellwood 10 na 10 i no problem z menu i wszystko! wiwa może byc na dziłałke itp… ale nie ten numer bo spawdzone i raczej nie polecam!

velchinaski

> julita o 2006-03-26 09:11:55 napisał:
>
> Witam.Kupiłam 20.03.2006r odtwarzacz wiwa hd-128.Przez tydzień było wszystko
> ok , ale wczoraj podczas odtwarzania filmu nagle obraz podzielił sie na pół
> pionową kreska i tak jest cały czas.Poza tym obraz w lewej części ma inny
> kolor i w prawej inny.Zmieniliśmy kabel na eurozłącze i nic nie dało- cały
> czas jest to samo .Wyłączyliśmy go z prądu aby ewentualnie zresetować złe
> ustawienia ale nie przyniosło to rezultatu.Co może być przyczyną takiego
> stanu rzeczy i czy w sklepie wymienia mi ewentualnie na nowy odtwarzacz czy
> czeka mnie serwis.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

słuchaj zrób tak nacisnij przycisk w pilocie P/N i dobierz sobie obraz PAL ale podstawa to przeczytac instrukcje obslugi :) Podejrzewam ze nacisnał ktoś i zmienił ustawienia

wiec bez paniki spróbuj wejść w Ustawienia video masz je pod klawisze Menu pozniej w system tv i dalej ustawiasz PAL a pozniej wychodzisz i wchodzisz w wyjscie wideo i ustawiasz RGB i masz wszystko ok jesli to nie pomoze to serwis ale sadze ze pomoze bo z tego jak opisujesz wynika ze wlaczony masz tryb PS:) ale zawsze sie moge mylic…powodzenia :)

velchinaski

> denis o 2006-03-26 13:31:05 napisał:
>
> wiwa obraz to 8 na 10 a Bellwood 10 na 10 i no problem z menu i wszystko! wiwa
> może byc na dziłałke itp… ale nie ten numer bo spawdzone i raczej nie
> polecam!

hahahahahaha dobre ja mam dwie wiwki i obie w domku a Bell na dzialce :)
Koelgo forum jest do tego by pomagac a nie sie chwalic ZŁOMEM co może powiesz mi może ze to gówno odtwarza wszystkie filmy….hehehehehehe dobre
Nowa wiwa potrzebuje tylko dobrego softu a wszyscy zapomna o tym Twoim nieudanym kwadracie :)
Strzała :)

velchinaski

Ja mam wiwke 228 i 128 i obraz 10 na 10 tylko jak ktos nie umie ustawic sprzetu to ma tak jak pisze no i potrzeba tez dobrego tv a nie gówna :) a obraz z Bell niczym sie nie rózni no chyba ze wierzysz tym postom i reklamie :)

julita

słuchaj zrób tak nacisnij przycisk w pilocie P/N i dobierz sobie obraz PAL ale podstawa to przeczytac instrukcje obslugi :) Podejrzewam ze nacisnał ktoś i zmienił ustawienia
wiec bez paniki spróbuj wejść w Ustawienia video masz je pod klawisze Menu pozniej w system tv i dalej ustawiasz PAL a pozniej wychodzisz i wchodzisz w wyjscie wideo i ustawiasz RGB i masz wszystko ok jesli to nie pomoze to serwis ale sadze ze pomoze bo z tego jak opisujesz wynika ze wlaczony masz tryb PS:) ale zawsze sie moge mylic…powodzenia :)
__________________
PUNK’S NOT DEAD JUST SUCKS NOW !
Dziękuję bardzo wszystkom za pomoc.Zrobiłam tak , jak proponował velchinaski i poskutkowało.Już myślałam , że bez serwisu się nie obędzie.Wiecie jak to jest -blondynka i sprzęt elektroniczny (ha ha).A co do jakości sprzętu , ,na który niektórzy nie pozostawiają suchej nitki to uwarzam , że jest to indywidualna sprawa każdego , co ma w domu i na jakim sprzęcie odtwarza filmy.Moi znajomi mają WIWE i sa bardzą zadowoleni.Poza tym , jak juz nadmienił jeden z forumowiczów -napisałam ten post z nadzieja na pomoc (i jak zwykle nie zawiodłam sie na internautach) a nie po to aby wysłuchiwac o tym czy mam sprzęt w domu , który ktos ma na działce.Jeszcze raz wielkie dzięki.

velchinaski

Julitko słuze pomoca jesli dotyczy wiwy wiec jak by co smialo pisz na forum jak tylko bede potrafil pomoge…a nie trzeba byc blondynka ,by miec problemy ze sprzetem elektro z reszta widac to w innych postach glowa do gory i milego ogladania filmow zycze \Usmiechy

duzy84

czy tryb RGB ustawia sie tylko w odtwarzaczu, czy moze tez w TV? i czy w miare nowe TV (LG Flatron 29") obsluguja ten tryb na zlaczu scart?

velchinaski

tylko w WIWIE kazdy tv obsluguje :) nie martw sie kup tylko dobry kabel Scart ze zloconymi wtykami a obraz bedziesz miał zapewnia zadowalający…jak byś miał tv z HDTV to nawet pikseli byś nie widział na niktórych Divxach…wiec śmiało tylko nie z allegro zamawiaj i dołacz do forum jak by co zawsze któś płomoże :))))) Uśmiechy

Proszę czekać…