KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Zmienić pilot! 5
denis

wszystko jest ok, ale jakośc obrazu to 1-10 to 8+ i ten pilot jak z innej bajki ZMIANA PILOTA KONIECZNA!

Wamnok

Który pilot Ci się nie podoba? Ten nowy (biały) czy ten starszy z pierwszych wersji Korr’a?

bullet1st

Ja mam bialegi pilota i jest B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-Y… Juz wczesniej w ktoryms temacie wspominalem, ze chociaz moglby byc szary :/, to by duzo zmienilo. No i przyciski, nie dosc ze jest ich od cholery w tej dolnej czesci, to jeszcze rozmieszczone tak, ze za kazdym razem musze wlaczac swiatlo jak potrzebuje cos wcisnac podczas filmu. Ocena za pilota w skali 1-10 → 1.

denis

mogliby go wymienić na taki jaki ma Bellwood.

velchinaski

hahahahahahaha widze ze zakochales sie koles w tym kwadracie…hehehehe nie zapominaj ze wiwa ma dokladnei taki sam pilot …hahahahahah :)))))
A jak tam w tym kwadracie ogladasz Qpel lub GMC ???? Czy jedziesz filmy na kompie i przerabiasz bo dziadek zaniemogl….i nie odtwarza filmow …no pochwal sie wszystkim:))))

panco3000

Ja mam rownież BIAŁASA i jestem nim mile zaskoczony po uprzednich przebojach z pilotem od Wiwy238. Wykonany znacznie lepiej i działa fantastycznie nie potrzeba celowac w kierunku odtwarzacza. Podstawowe funkcje na pilocie (play, pausa, przewijanie i volume) bez problemu trafiam po omacku. Szkoda ze funkcje kursorow nie dzialaja w czasie filmu (np obsluga poziomu txt).

Proszę czekać…