KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

KORR 3358 Problem... 4
Olcha20

Witam – wczoraj nabyłem odtwarzacz KORR 3358.

No i jest problem:
1) Jak wyświetla napisy to ich nie wyłącza po wyświetleniu – tzn np jak jest scena z filmu 5 minut pościg w którym nie pada ani jedno słowo – to cały czas odtwarzacz wyświetla ostatnie zdanie jakie zostało wypowiedziane w filmie…

Sprawdzałem na kilku filmach – zawsze to samo…. Czy to wada sprzętu? Czy to po prostu tak jest? Czy zmienic soft?
czy go wymienic na inny model..?
*
HELP*

Wogole chyab jest kiepski – nie ma ŻADNEJ możlwości zmiany wielkości czy czcionki napisów….

Zybi_S

Witam

(Nie posiadam tego modelu DVD)

Efekt wyświetlania napisów do momentu aż pojawią sie następne występował w niedopracowanych softach w DVD.
Tyczyło to napisów w formacie TMPlayer’a. (Bardzo popularny format w Polsce, i chyba najgorszy z możliwych)
W formacie tym jest wyłącznie czas rozpoczęcia wyświetlania napisów na ekranie, nie ma jego zakończenia.
Oprogramowanie w DVD powinno mieć specjalną opcję zaprzestawania wyswietlania napisów po określonym czasie.
Sprawdź czy ten efekt wystepuje w napisach w których jest też podany koniec ich wyświetlania.

Pozdrawiam

druss

To normalne poniewaz masz napisy w takim formacie na 100% :

{4077}{}Mamy być w bazie przed północą.
{4230}{}Może obszar poszukiwań jest za wąski?

Gdzie poprostu nie ma czasu w ktorym ma sie skonczyc ten napis i dlatego znika w momencie startu nastepnej linijki.

press

Jeśli masz format czasowy TMPlayer, tzn 00:00:00, wystarczy przekonwertować np. Sub-Edit Playerem na format klatkowy microDvd, czyli {1345}
Powinno pomóc

Kacper2004

Nie posiadam tego modelu DVD

Jeśli robisz, konwertujesz napisy w Subtitle Workshop to wejdź w EDYCJA, CZASY, Ustaw granice czasu wyświetlania, bez zmian tam podanych zastosuj może pomoże mi pomogło

Proszę czekać…