KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

problem z pilotem 2
biczek_biczek

Mam wielką prośbę.Dziś odebrałem wiwe 138 i niestety nie działa pilot(nawet przy bardzo bliskiej odległości). Baterie są napewno w porządku bo w innym urządzeniu działają. Nie wiem czy to wina jakis ustawień w dvd czy pilota.Proszę o radę. Z góry dziekuje.

zrzasa

Od czterech dni mam wiwę 128 i mam podobny problem jak Pan. Czyli pilot nie działa. Nie wiem czy Pan sobie z tym poradził jeśli tak to prosze o rade.
Ja wyczaiłem, że jak wyłączę telewizor to pilot działa OK. Myślałem że może telewizor zakłóca działanie ale to nie jest to. Zrobiłem jeszcze jedną próbę i okazała się, że po odłączeniu kabla i włączeniu telewizora pilot działa. W momencie podłączenia DVD do telewizora, pilot przestaje działać. Proszę o radę czy ktoś mial taki proble i jak go usunąć.

zbysiu13

=> zrzasa, jakiego rodzaju jest to kabel…po drugie, akurat tej wiwy nie mam, ale pewnie tak jak 228 ma klawisze na panelu, czy one działają cały czas??/

Proszę czekać…