KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

kody do pilota 2
sato4

witam
mam yamahe rx v795a i oczywiscie KORRa szukam kodow do pilocika yamahy na KORRa tak mogl bym sie pozbyc tego koszmarnego oryginalka
jesli kos posiada byl bym bardzo wdzieczny za podanie
kod 4 cyfrowy

bullet1st

Tez sie nad tym zastanawialem, bo mam yamaszke ale 457, podejrzewam, ze jezeli w instrukcji nie ma, to nie znajdziesz :), chyba, ze jest jakis inny sposob na odczytanie. Nie wiem czy nawet to jest dobry pomysl sterowac pilotem yamahy, bo chyba nie bedzie mial wystarczajacej ilosci przyciskow :P.

Longi

Teroretycznie powinno to być dość proste. Też mam tą skubaną Yamahe tylko że 550 podejrzewam że wasze też są na chipsecie Mtk-a Jesli tak to mając soft od Yamahy można go otworzyć w Mtk remakerze, podobnie zrobić z softem od Korra i podmienić tablice kodów do pilota. Nigdy tego nie próbowałem, ale teoretycznie powinno działać no chyba że będzie jakaś niekompatybilność diodek czy coś w tym stylu

Proszę czekać…