HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Przydało by się... 7
Abraham_Van_Helsing

Niech admini włączą ocenianie aktorów i coś z aktywnościa userów bo to wygląda żałośnie oraz niech zrobią jakąś reklamę na popularnych serwerach itp i niech ściągnął ty ludzi to baza urośnie

Redox

W przeszłości sprawa ta była wielokrotnie poruszana. Osobiście jest dla mnie bzdurą ocenianie ludzi, szczególnie kiedy widzę jak ta opcja funkcjonuje na innych portalach. Jedyną innowacją w tej kwestii bym widział dodawanie ludzi do ulubionych.

A co mają admini do spraw technicznych i innowacji na portalu? Na filmwebie, z którego się przeniosłeś chyba również osoby te zajmowały się jedynie porządkiem na forach.

Zakładam, że TA sugestia została dodana przez ciebie. Powoływanie się na inne portale, że "tak mają" jest dla mnie totalnym bełkotem i żadnym argumentem wprowadzenia tejże funkcji.

Abraham_Van_Helsing

No i?? Dla mnie jest świetne ocenienia aktorów i z pewnością chce by była taka możliwość

mysza_007

jeśli już oceniać aktorów to jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby ocenianie osobno dla kazdego filmu i z tego jakaś średnia czy coś…np przy miniaturce na stronie filmu bo wiadomo, że są wzloty i upadki, no ale to byłoby pewnie trudne do przeprowadzenia…pissałem już o tym ze 3 lata temu ;p…ocenianie aktorów na zasadzie jak to jest na innych portalach również uważam ze bez sensu…..

Abraham_Van_Helsing

Kolejna… może mi się jeszcze zapytacie co aktorzy mają wspólnego z filmami??

Redox

Nie, ale zapytam się co ma wspólnego ocenianie ludzi na konkurencyjnych portalach z rzeczywistą i chociażby w miarę miarodajną oceną.

Za bardzo polegasz na filmwebie i ślepo wierzysz we wszelkie bajery strony. To nie pierwsze twoje skomlenie – jakiś czas temu strasznie opowiadałeś się o wprowadzeniu gier do bazy fdb (nie chcę mi się szukać tematu na forum).

Abraham_Van_Helsing

Jeszcze mam uraz po banie na FW

ferhin2

tutaj mam mieszane uczucia,
zdecydowanie jestem za możliwością dodawania osób do ulubionych, jeśli chodzi o ocenianie osób to jestem zawsze za opcjami, z których można ale nie trzeba korzystać. Jak ktoś chce niech ocenia, jak ktoś nie che się w to bawić to nie musi. Osobiście właśnie wystarczyła by mi opcja dodania do ulubionych lub w jakiś sposób zaznaczenia osoby żeby o niej po prostu nie zapomnieć. I odnosi się to nie tylko do aktorek/aktorów ale i innych ludzi filmu.

Proszę czekać…