KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Różnice? 4
czapka1001

Mam wiwe 238 z wgranym softem v 156 który pobrałem z forum. Czy jest jakaś różnica pomiedzy softem z forum a z oficjalnej strony. A drugie pytanie dotyczy formatu QPEL. Co ogranicza wiwe w mozliwosci odtwarzania tego formatu, oprogramowanie czy sprzęt.
Ps. Wiwe mam już ponad rok i do tej pory nie było z nią żadnych problemów, jak dla mnie si.

Neo10

soft na stronie to raczej na 100% ten sam soft co byl na forum napisy org itp…

a co do qpela to wiwy (oprocz 128) maja za slaby procesor aby byc wstanie wogole pomyslec o odtwarzaniu qpela ;]

czapka1001

Dzięki Ci za odpowiedź. I jeszcze tylko jedno pytanko. Czy jest jakaś ciekawa autorska stronka dotycząca wiwy? Pozdro.

fiskomp

> Neo10 o 2006-03-31 17:37:02 napisał:
>
> soft na stronie to raczej na 100% ten sam soft co byl na forum napisy org itp…
> a co do qpela to wiwy (oprocz 128) maja za slaby procesor aby byc wstanie wogole
> pomyslec o odtwarzaniu qpela ;]

A właśnie że nie, bo przynajmniej moja Wiwka 228 odtwarza QPEL+DIVX 5.0, aż sam się zdziwiłem hre, hre.

pozdrawiam,

czapka1001

> fiskomp o 2006-03-31 23:44:58 napisał:
>
> A właśnie że nie, bo przynajmniej moja Wiwka 228 odtwarza QPEL+DIVX 5.0, aż
> sam się zdziwiłem hre, hre.
> pozdrawiam,

No no to nieźle a można wiedzieć jaki posiadasz sofcik?

Proszę czekać…