KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

Wiwa 128 - soft 12
Amazon

Czy może wyszedł już nowy soft do wiwa 128? Może da się jeszcze coś wyciągnąć z tego sprzętu?

idarek

Z tego co gdzieś wyczytałem, to niby soft z 238U ten co jest na forum pasuje do 128, ale to poczytaj posty, bo gdzieś ktoś o tym wspominał.

Aktualizacja
Jest już nowy soft: patrz post: http://fdb.pl/tf3806,Aktualizacja,oprogramowania,w,238U,ok,ale,w,128,nie,idzie….html

chozby

Witam.
Czy ktoś już wgrywał ten nowy soft 0206 Rev11k2 ?
Ciekawi mnie co on zmienia w stosunku do wersji 0206 z
maja . Nadmieniam że ta wersja chodzi mi całkiem przyzwoicie .
Pozdrawiam

idarek

Napewno poprawia błąd zmiany koloru tła napisów w małej czcionce przy zmianie głośności. Inne to trzeba sprawdzić na własnej skórze.

pozdr

besson

co jest grane? kupiłem wczoraj 128kę i nie mogę oglądać DVD bo się wszystko szatkuje. Zmieniłem soft na aktualny, potem na idarka i nic jak było tak jest. Proszę o pomoc. Bess

idarek

na wszystkich DVD? jak tak to odrazu wysyłaj do serwisu, niestety buble się zdarzają :/

besson

wymieniłem na inny ale ten znowu buczy jak kombajn, czy jest sens zwów wymieniać czy odpuścić sobie?

idarek

Nie odpowiedziałeś na pytanie, na wszystkich DVD szatkuje czy tylko na tej jednej?

besson

na drugim egzemplarzu szatkował na jednej płycie w jednym chapterze płyta była ok sprawdziłem na lapie. Dzis wymieniłam na 3 egzemplarz zobaczymy – moja cierpliwość już sie skonczyła dziś żeby mi wymienili musiałem pokrzyczeć i wezwać kierownika bo łoś chciał mnie spuścic do serwisu, złomas jeden nawet nie patrzył mi w oczy niech spieprza do UK tam go nauczą obsługi klienta.
bess

idarek

jeżeli szatkowała tylko na jednej płycie na 3 wiwach, to to nie jest problem wiwy, a raczej niezupełnie. Poprostu wiwa ie radzi sobie z tą płytą… i wymiana na inne też nie pomoże.

besson

szatkował tylko na 2 wiwie

idarek

czyli tak jak mówiłem, to nie jest wina wiwy, a raczej nie zupełnie, tylko płyty… więc nie ma sie co dziwić ze sprzedawca troche sie wqrzył jak 3 czy 4 raz przyniosłeś wiwe do reklamacji… ja bym tak zrobił… niestety wiwa nie jest odtwarzaczem za 1000zł więc nie spodziewaj się że będzie to kombajn do wszystkiego.

pozdr.

besson

zaraz o czym Ty mówisz jesli kupuję sprzęt i nie odtwarza mi nowej orginalnej płyty pierwszy raz włożonej do DVD a Ty mówisz że to nie jest DVD za 1000 zł to jest ok? To nie jest ok sprzęt sprzedawany ma być sprawny nie wymagam od niego aby robił coś ponad to co jest napisane w instrukcji i specyfikacji. To się nazywa niezgodność z umową. A ponadto to buczało to DVD jak kombajn i dlatego go wymieniałem a nie z powodu zaciecia się na 1 chapterze. Takie podejście może oznaczać, że jak kupisz Pande za 27.000 a nie Mesia za 100.000 to mogą Ci nie działać hamulce :D

Proszę czekać…